Tag: Woda alkaliczna

woda alkaliczna

Jak zrobić wodę alkaliczną?

Zdrowa Dieta
Czy woda alkaliczna jest dla ciebie dobra? Zdrowe ciało zawsze powinno być lekko zasadowe. Jednak organizmy większości osób mają kwaśny odczyn. Jest to spowodowane przez stres, środowiskiem oraz żywnością, którą spożywają. Im większy odczyn kwasowości organizmu tym bardziej odczuwamy zmęczenie, problemy z trawieniem czy przyrost masy ciała. Ponadto, jeśli odczyn kwaśny w organizmie utrzymuje się zbyt długo, nasze zdrowe komórki mogą stać się toksyczne, co w najgorszym scenariuszu może prowadzić do choroby nowotworowej. Jak zmienić odczyn organizmu? Między innymi pić wodę alkaliczną. Poniżej znajdziesz sposób jak ją przygotować.


Podobne porady

zdrowa dieta

4 diety, które dają szybki efekt

Odchudzanie
Przed tobą wymarzone wakacje na plaży lub ważne wydarzenie, podczas którego chcesz wyglądać pięknie, szczupło i atrakcyjnie? Nie załamuj rąk i nie trać czasu. Na szczęście istnieje kilka skutecznych diet, które pozwolą ci szybko uzyskać wymarzony efekt. Są wśród nich dieta proteinowa, alkaliczna, koktajlowa i japońska. Na czym polegają?
produkty alkaliczne

5 alkalicznych, produktów chroniących przed chorobami

Zdrowe Odżywianie
Nieprawidłowa dieta sieje spustoszenie w naszym organizmie. Dalej ignorujemy fakt, że przetworzona żywność typu fast food, GMO oraz cukier niszczą organizm od środka. Jedzenie jest nie tylko szkodliwe, ale także zakłóca równowagę pH w organizmie, co jest bardzo niebezpieczne. Nasze ciało jest przeznaczone by być alkaliczne. Kiedy odczyn alkaliczny organizmu zmieni się w kwasowy wpływa to znacząco na system odpornościowy i czyni nas bardziej podatnym na choroby. Jeśli nie wiesz jakie produkty mogą przywrócić równowagę w twoim organizmie, poniżej znajdziesz podpowiedź.