Tag: Jak skrócić okres

okres opóźnienie

Jak skrócić lub opóźnić miesiączkę?

Zdrowie Kobiety
Masz ważne wydarzenie lub zaplanowany urlop? Tak się składa, że w te dni wypada ci okres. Nie musisz odmawiać udziału w uroczystości bądź przekładać urlopu. Wystarczy, że znasz te kilka domowych sposobów, aby opóźnić lub skrócić miesiączkę.


Podobne porady

para w łóżku

Jak opóźnić wytrysk?

Poradnik Seksualny
Poniżej znajdziesz metody kontrolowania i powstrzymywania wytrysku. Metody te są całkowicie naturalne i bezpieczne. Dzięki nim twój stosunek będzie znacznie dłuższy.
kalendarzyk miesiączkowy

Jak przesunąć okres?

Zdrowie Kobiety
Nie ma nic gorszego, niż pojawienie się okresu w dzień twojego ślubu, zawodów sportowych lub w trakcie romantycznych wakacji. Przynajmniej raz w życiu każda kobieta chciała opóźnić swój okres chociaż o kilka dni. Istnieje bardzo niewiele domowych sposobów na opóźnienie okresu, ale istnieją pewne sztuczki, które warto wypróbować. Poniżej znajdziesz wskazówki co zrobić, żeby środków przesunąć okres.
Dlaczego spóźnia się okres

Jakie mogą być przyczyny spóźniania się okresu

Choroby Ginekologiczne
Czy masz problem z nieregularnie pojawiającym się okresem? Jeśli tak, bez wątpienia sytuacja ta denerwuje i dezorientuje cię, zwłaszcza, jeśli nie jesteś gotowa na posiadanie potomstwa, lub wręcz przeciwnie – właśnie się o nie starasz. Brak miesiączki lub jej nieoczekiwane pojawienie się może mieć wiele powodów, z których większość nie oznacza niczego poważnego.
starzenie się

9 zmian w diecie, które mogą opóźnić starzenie się

Zdrowa Dieta
Ludzie szukają sekretu wiecznej młodości od zarania dziejów. Chociaż średni wiek życia dla większości ludzi jest znacznie wyższy niż w przeszłości, wciąż musimy mierzyć się z oznakami starzenia. Nie znamy tajemnicy wiecznego życia. Jednak nie jesteśmy bezradni w tym względzie. Znamy sposoby na to, by żyć dłużej i odwlec pierwsze oznaki upływającego czasu. Produkty, jakie wybierasz w swojej diecie, mają ogromny wpływ na długość twojego życia i mogą opóźnić proces starzenia się.