Tag: Makijaż do zdjęć

Makijaż do zdjęć

Jak zrobić makijaż do zdjęć? cz. 1

Makijaż
Zastanawiałaś się, dlaczego czasem, choć pięknie wyglądasz, źle wychodzisz na zdjęciach? To kwestia makijażu – ten codzienny zwykle nie współgra z aparatem. Jest to bardzo istotne zwłaszcza, kiedy wybierasz się do fotografa np. zrobić zdjęcie do paszportu.
Anja Rubik

Jak zrobić makijaż do zdjęć? cz. 2

Makijaż
Przed czujnym okiem obiektywu nic się nie ukryje. Jeśli chcemy wypaść na zdjęciu dobrze i nie wspomagać się retuszem w Photoshopie, konieczna jest wiedza jak wykonać odpowiedni do zdjęć makijaż. Poniżej znajduje się część 2 poradnika o makijażu fotograficznym. Część 1 znajdziesz klikając w link Jak zrobić makijaż do zdjęć? cz.1.
robienie makijażu

Jak się malować do zdjęcia?

Makijaż
Wiele dziewczyn zadaje sobie to pytanie. Chcemy wiedzieć jak nie dobrze wyglądać na zdjęciach. Ponieważ makijaż do zdjęć lekko różni się od tego na co dzień. Jak się malować, żeby się nie przemalować i żeby aparat wychwycił w nas to, co najpiękniejsze, dowiesz się już za chwilę, po przeczytaniu poniższego artykułu.
makijaż do selfie

10 wskazówek jak zrobić idealny makijaż do selfie

Makijaż twarzy
Selfie opanowały świat. Odkąd każdy z nas ma przy sobie aparat w telefonie, namiętnie dokumentujemy każdą chwilę z naszego życia. Jednak nawet takie, zazwyczaj amatorskie zdjęcia, wymagają odpowiedniego przygotowania. Nie chodzi tylko o właściwą pozę. Światło lampy błyskowej, kąt pod jakim robimy zdjęcie, niewielka odległość od aparatu – wszystko to potrafi wywlec na światło dzienne niechętnie ujawniane defekty urody. Dlatego tak ważny jest odpowiedni makijaż. A ponieważ selfie zazwyczaj wrzucamy do sieci od razu, warto zawczasu właściwie się do niego przygotować. 10 wskazówek, które pozwolą ci zrobić idealny makijaż do selfie i każdej innej sesji foto, znajdziesz poniżej.