Tag: Malowanie ust krok po kroku

Czerwone usta

Jak pomalować usta na czerwono?

Makijaż twarzy
Czerwone usta są tak uniwersalne jak mała czarna. Jednak uzyskanie idealnych czerwonych ust nie jest takie proste. Nie wystarczy po prostu kupić czerwoną szminkę i nałożyć ją na usta. Aby uzyskać piękne czerwone usta trzeba być bardzo precyzyjnym przez cały 'proces' malowania ust. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak profesjonalnie pomalować usta na czerwono.
malowanie ust szminką

Jak malować usta szminką?

Makijaż
Szminka wraca w wielkim stylu, zwłaszcza odcienie czerwieni, różu i oranżu. Pięknie umalowane usta, powinny być dobrane kolorem do stroju, charakteru, oraz być wykonane z prawdziwym perfekcjonizmem. Jeśli wszystko zrobimy poprawne możemy być pewne, że ponętne usta działają na mężczyzn jak prawdziwy magnez i dodają kobitom elegancji i drapieżnego pazura. Przez lata panowania błyszczyków mogłyśmy jednak zapomnieć jak prawidłowo używać szminki, warto więc przypomnieć sobie podstawowe zasady.
zmysłowe usta

Jak zrobić trwały makijaż ust?

Makijaż
Marzysz o pięknych, zmysłowych ustach? Nawet po nałożeniu na nie odpowiedniej szminki, efekt trwa zaledwie przez chwilę. Jak przedłużyć trwałość szminki i wykonać perfekcyjny makijaż ust, który przetrwa setki pocałunków i nie zostanie ani na kieliszku, ani na męskim policzku? Sekret makijażystów poznasz poniżej.
czerwone usta

Jak pomalować usta czerwoną szminką?

Makijaż
Klasyczne, ponętne, przykuwające spojrzenia czerwone usta to symbol seksapilu i kobiecości. Nie ma mężczyzny, który przeszedłby obok takich ust obojętnie. Jeśli rozważasz ten zmysłowy makijaż ust, musisz wykazać się dużą precyzją i „know-how”. Czerwone usta muszą nie tylko wyglądać idealnie, ale przetrwać w nawet najbardziej wymagających okolicznościach. Na szczęście udało ci się trafić na ten artykuł. Dowiesz się z niego wszystkiego, co potrzebne, by wykonać idealny makijaż ust czerwoną szminką. Do dzieła!
Malowanie ust

Jak perfekcyjnie pomalować usta?

Szminki i błyszczyki
Przeczytaj artykuł i poznaj kilka tricków, które pomogą Ci w wykonaniu perfekcyjnego makijażu ust. Za szerokie, zbyt wąskie, za małe, czy spierzchnięte usta? To już nie problem!
usta w kolorze nude

6 porad jak uzyskać perfekcyjne usta w kolorze nude

Szminki i błyszczyki
Usta w kolorze nude wyglądają dobrze zarówno w dziennym, jak i wieczornym makijażu, jednak należy znać sposób, który sprawi, że będą wyglądały one ładnie! Nie jest to nic trudnego i każda dziewczyna może wyglądać dobrze w tego typu makijażu. Oto 6 porad jak uzyskać perfekcyjne usta w kolorze nude. Spróbuj, a przekonasz się sama!