Tag: Cellulit

skóra bez cellulitu

Jak zrobić niedrogi preparat na cellulit?

Kosmetyki dla Pań
Już niedługo zrobi się ciepło i zaczniemy pokazywać coraz więcej ciała, a pewnie nie jedna z nas wyhodowała sobie przez zimę niezbyt estetyczny cellulit. W drogeriach jest mnóstwo środków do zwalczania cellulitu jednak te najlepsze są zarazem najdroższe. Jeżeli więc nie możesz sobie pozwolić na drogi preparat, możesz sobie go zrobić sama. Będzie on tak samo skuteczny jak te sklepowe. Poniżej znajdziesz instrukcje.
cellulit

Domowe sposoby na cellulit

Zabiegi na ciało
Cellulit to galaretowate zbitki tłuszczu gromadzące się na pośladkach, udach, czy brzuchu i tworzące nieestetyczną „skórkę pomarańczową”. Na rynku mnóstwo jest produktów wspomagających walkę z cellulitem. Są one jednak drogie i nie zawsze skuteczne. Zanim wydasz majątek na kolejny żel lub balsam, wypróbuj naturalne, domowe sposoby na pozbycie się cellulitu. Są one nie tylko tanie, ale przede wszystkim skuteczne.
cellulite

Jak zredukować cellulit?

Pielęgnacja skóry
Nie ma szybkiego sposobu na pozbycie się cellulitu. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, by zmniejszyć i poprawić wygląd skórki pomarańczowej, która pojawiła się na twoim ciele. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.
masaż antycellulitowy

Jak zrobić masaż na cellulit?

Masaże
Cellulit jest w dzisiejszych czasach tak powszechny, że można by go uznać za chorobę cywilizacyjną naszych czasów. Wiele kobiet codziennie zadaje sobie pytanie, co robić, żeby pozbyć się cellulitu. Stosują różnego rodzaju kosmetyki, które - mimo wysokiej ceny - rzadko kiedy przynoszą spodziewane rezultaty. Okazuje się, że cellulit można zredukować w prostszy i zdecydowanie tańszy sposób: masażem! Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się, jak taki masaż wykonać.
masaż antycellulitowy

Jak zrobić masaż antycellulitowy?

Zabiegi na ciało
Zapytaj jakiegokolwiek lekarza, a każdy powie Ci, że nie ma takiej rzeczy jak cellulit. Ale zapytaj kobiety, a 90% z nich będzie w stanie pokazać Ci na własnych ciałach cellulit, zwłaszcza na udach, pośladkach i brzuchu. Cellulit (inaczej skórka pomarańczowa) to słowo, którego używają firmy kosmetyczne, aby określić zagłębienia i guzki, które pojawiają się tuz pod skórą. Są one widoczne gołym okiem. Do niedawna cellulit był 'zarezerwowany' tylko dla kobiet. Jednak coraz częściej pojawia się on również u mężczyzn. U mężczyzn jest on jednak dużo mniej widoczny, ponieważ guzki nie znajdują się tuż pod powierzchnią skóry, ale w głębszych jej partiach. Wszystkie firmy kosmetyczne oferują i wciąż opracowują nowe preparaty antycellulitowe. Każdy z nich ma zapewnić optymalne rezultaty. Również gabinety kosmetyczne mają w swojej ofercie zabiegi zwalczające cellulit. Są one mniej lub bardziej skuteczne, w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu. Dobrym sposobem walki ze skórka pomarańczową są masaże. Masaż poprawia krążenie krwi, a ruchy rąk i pocieranie o skórę wytwarzają ciepło, które rozbija komórki tłuszczowe. Ważne, aby ruchy te były energiczne i pozostawiały uczucie mrowienia i lekko zaróżowioną skórę. Jak zatem wykonać dobry i skuteczny masaż antycellulitowy? Oto sprawdzona metoda.
nogi bez cellulitu

Jak szybko pozbyć się cellulitu?

Pielęgnacja skóry
Cellulit to zmora niejednej z nas. Zbliża się lato, a Ty wstydzisz się wyjść na plażę, założyć krótkie spodenki czy kostium kąpielowy? Nie martw się, istnieje wiele sposobów na pozbycie się skórki pomarańczowej. A jeśli nawet nie uda Ci się jej pozbyć to przynajmniej zmniejszysz znacznie jego widoczność szybko i w naturalny sposób. Jak tego dokonać? Sprawdź.
cellulit na udach

Jak usunąć cellulit z ud?

Zabiegi na ciało
Istnieje wiele rodzajów walki ze skórką pomarańczową, czyli z cellulitem. Nie wszystkie sposoby są jednak dostępne dla każdej z nas. Spowodowane jest to różnymi problemami skórnymi, uczuleniami na niektóre preparaty, bądź ich składniki, chorobami, ograniczeniami finansowymi i wieloma innymi czynnikami. Mimo tych wszystkich ograniczeń istnieją sposoby walki z cellulitem, które możemy zastosować zaciszu własnego domu. Podpowiadamy, jak tego dokonać.
Skórka pomarańczowa, cellulit

Jak zrobić masaż antycellulitowy bańką chińską?

Zabiegi na ciało
Problem z cellulitem dotyka coraz większej liczby kobiet. Jeśli i Ty cierpisz na tę przypadłość, czytaj dalej a dowiesz się jak skutecznie się jej pozbyć. Metoda, którą chcę opisać to masaż bańką chińską. Jest rewelacyjna w walce z cellulitem, daje świetne efekty. Coraz częściej stosuje się ją w SPA oraz w salonach masażu. Podpowiem Ci, jak taki masaż wykonać samemu lub z pomocą przyjaciółki bądź kogoś z rodziny. To na prawdę działa!
Kremowanie skóry

Jak dbać o skórę, aby była gładka i atrakcyjna?

Pielęgnacja skóry
Zwłaszcza po zimie, czyli ocieplanych pomieszczeniach, mrozie i grubych ubraniach, stan naszej skóry pozostawia wiele do życzenia. Jest przesuszona, miejscami nawet łuszcząca się, jednym słowem nie jest to widok, którym chciałybyśmy się podzielić zakładając np. sukienkę karnawałową z głębokimi wycięciami. Regeneracja jest wręcz konieczna i wymaga odrobiny czasu i cierpliwości. Pierwsze efekty zauważymy bardzo szybko, aby jednak były trwałe należy powtarzać naszą kurację regularnie. Na szczęście dbałość o skórę zazwyczaj sprawia nam przyjemność, więc nie powinno być z tym większych problemów.
Walka z cellulitem

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Zabiegi na twarz
Cellulit jest zmorą większości kobiet - zarówno tych tęższych jak i chudych. Zbliża się lato a my widzimy na swoim ciele dziesiątki podskórnych grudek tłuszczu i zastanawiamy się, jak można się ich pozbyć. Niestety walka z cellulitem nie trwa jeden dzień i nie jest prosta. Poniżej przedstawiam sposoby na cellulit.