Tag: Publiczne toalety

brudna toaleta

Jakie jest najbrudniejsze miejsce w toalecie publicznej?

Codzienna higiena
Wiele osób stara się unikać toalety publicznej jak ognia. Niestety często zdarza się tak, że nie mamy wyboru i musimy skorzystać z toalety publicznej, która stoi na dworcu lub w galerii handlowej. Większość z nas ma w nawyku układanie papieru toaletowego na deskę i siadanie. Czy jednak jest to najbezpieczniejsza metoda, która pozwoli zbudować mur pomiędzy zarazkami i bakteriami tysięcy osób korzystających z toalety? Niejeden z nas obsesyjnie boi się korzystać z publicznej toalety, z której korzystają osoby często na bakier z higieną osobistą. Jednak wiele osób, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z drobnoustrojami używa papieru toaletowego jako podkładki, która ponoć jest na tyle bezpieczna, aby bez przeszkód usiąść na desce.


Podobne porady

Usuwanie kamienia z toalety

Jak usunąć kamień z toalety?

Sprzątanie łazienki
Muszla toaletowa jest Twoim prywatnym tronem i powinna być utrzymywana w czystości przez cały czas. Znajdziesz poniżej kilka tanich i prostych wskazówek jak utrzymać toaletę świeżą i olśniewająco czystą przez cały czas.
spłuczka wc cieknie

Jak naprawić spłuczkę w toalecie?

Hydraulika
Znamy to wszystkie – woda, która wartkim strumieniem płynie i płynie do miski klozetowej. Płynie woda i płynie czas... A spłuczka ani drgnie! Ile to razy trzeba było wzywać specjalistę, podczas gdy rozwiązanie problemu jest proste! Nie trzeba wzywać fachowca. Spróbujmy same temu zaradzić, , a pieniądze przeznaczone na zapłatę wykorzystać na coś inneg.! Oto krok, po kroku, co robimy, by temu zapobiec.