Tag: Wzrok a choroby

wzrok oczy

Co twoje oczy mogą powiedzieć ci o twoim zdrowiu?

Oczy i Wzrok
Wszyscy wiemy, że oczy są zwierciadłem duszy. Oczy nie tylko mogą nam powiedzieć wiele na nasz temat, ale również mogą ukazać nasz stan zdrowia. Oto 6 rzeczy, których możesz dowiedzieć się od swoich oczu.


Podobne porady

pracownicy

Jak wydawać polecenia?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Jesteś kierownikiem i masz problem ze swoimi podwładnymi? Nie chcą wykonywać Twoich poleceń lub wykonują je bardzo niechętnie? Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnej atmosfery z tym związanej, dowiedz się jak umiejętnie wydawać polecenia swoim pracownikom. Jest to umiejętność potrzebna każdemu, kto zarządza pracą grupy ludzi. Kwalifikacje kierownictwa można mierzyć przede wszystkim sposobem zarządzania.
kontakt wzrokowy

Jak wykorzystać kontakt wzrokowy do budowania zaufania?

Public Relations
Spośród wszystkich niewerbalnych sygnałów, język oczu jest prawdopodobnie najbardziej fascynujący. Mówi się, że „oczy są zwierciadłem duszy”. Zdecydowanie zgadzam się z tym stwierdzeniem – oczy mogą powiedzieć bardzo dużo o skrywanych myślach i uczuciach. Jeszcze bardziej zdumiewający jest fakt, iż możesz wykorzystać język oczu do budowania zaufania i sprawienia, że ludzie będą cie lubić. Oto, co musisz zrobić:
stylizacja brwi

Zaskakujące fakty na temat brwi, o których nie wiedziałaś

Makijaż oczu
Wiele z nas poświęca mnóstwo czasu (i pieniędzy) na utrzymanie brwi w idealnym stanie. Regulujemy je, wypełniamy, nadajemy im nowy, bardziej pożądany kształt. Nie zastanawiamy się przy tym czemu brwi właściwie służą i co ich kształt może o nas powiedzieć. Nie interesujemy się także tym, jak zmieniały się trendy w dziedzinie stylizacji brwi. Poniżej znajdziesz kilkanaście zaskakujących faktów na temat brwi. Przeczytaj je, a już nigdy nie spojrzysz w lustro tak jak kiedyś.
7 Ostrzeżeń zdrowotnych zakodowanych w twoim stylu pisma

7 ostrzeżeń zdrowotnych zakodowanych w twoim stylu pisma

Inne Choroby
Twoje pismo ujawnia więcej niż tylko cechy osobowości, potrafi przekazać ci ostrzeżenia zdrowotne. Istnieje rozbudowana nauka zajmująca się rozszyfrowywaniem ukrytych znaczeń w piśmie danej osoby nauka ta nazywa się grafologia. W dzisiejszych czasach, jest ona stosowana, w kryminologii, wspomaga dochodzenia karne, również potrafi odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące zdrowia. Powszechną praktyką stało się również, stosowanie takiej analizy przez firmy w celu sprawdzenia potencjalnego przyszłego pracownika. Dzięki niezwykłemu postępowi w dziedzinie grafologii, można dowiedzieć się, czy któryś z Twoich bliskich nie ma żadnych niepokojących objawów klinicznych, takich jak schizofrenia, autyzm i dysleksja itp. Poniżej znajduje się lista chorób, jak również procesy fizjologiczne, które mogą być określone przez pisma:
Zaczerwienione oczy

Przyczyny zaczerwienionych oczu i proste sposoby jak sobie z nimi radzić

Oczy i Wzrok
Zaczerwienienie lub inaczej przekrwienie oczu może być spowodowane kilkoma różnymi czynnikami. Alergia, długotrwałe wpatrywanie się w ekran monitora komputera, a nawet dotykanie oczu brudnymi rękoma może powodować tę bolesną i dość powszechną przypadłość. Zapobieganie oraz higiena dotycząca oczu są kluczowe, dlatego poniżej prezentujemy kilka prostych rad pozwalających wyeliminować problem zaczerwienionych oczu. Jest wiele roślin, które pomagają na zaczerwienione oczy. Możesz po prostu udać się do apteki i kupić jakiekolwiek krople do oczu, ale zawsze dobrze wiedzieć, co Matka Natura ma dla ciebie w zanadrzu. Wiedza na temat właściwości oraz sposobu zastosowania wielu naturalnych leków może się okazać niezwykle przydatne w sytuacji, gdy będziesz potrzebować pomocy. Dowiedzmy się więc co nieco na ten temat. Skąd się bierze zaczerwienienie oczu? Zanim zaaplikujesz sobie krople do oczu czy zastosujesz jakąkolwiek inną kurację, musisz zrozumieć, jaki jest powód powstałego stanu zapalnego. Nie znając przyczyny możesz pogorszyć całą sytuacje. Przyjrzyjmy się kilku możliwym przyczynom przekrwienia oczu:
mowa ciała

10 sposobów na odczytywanie mowy ciała

Rozwój Osobisty
Czytanie mowy ciała i sygnałów werbalnych nie jest nauczane w szkole, dlatego też czasami staje się to wyzwaniem. Zamiast zgadywać uczucia i opinie danej osoby, zastosuj się do podanych poniżej wskazówek, które pozwolą ci na lepsze zrozumienie twojego środowiska. Może się okazać, że dzięki nim będziesz odnosił więcej sukcesów w pracy, jak i w domu.
kolor oczu

Co mówi o nas kolor naszych oczu?

Oczy i Wzrok
Każdy człowiek ma niepowtarzalne spojrzenie oraz inny kolor oczu. Okazuje się jednak, że kolor oczu rzeczywiście ma znaczenie i może dużo powiedzieć o naszej osobowości. Naukowcy odkryli, że z oczu można przewidzieć zagrożenia zdrowotne, które dotyczą każdego z nas. Czy rzeczywiście spojrzenie ma taką moc? Może to tylko wymysł wróżbitów, którzy za pieniądze powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć. Sprawdź więc, co mówią o naszym stanie zdrowia oczy: