Tag: Wzrok a choroby

wzrok oczy

Co twoje oczy mogą powiedzieć ci o twoim zdrowiu?

Oczy i Wzrok
Wszyscy wiemy, że oczy są zwierciadłem duszy. Oczy nie tylko mogą nam powiedzieć wiele na nasz temat, ale również mogą ukazać nasz stan zdrowia. Oto 6 rzeczy, których możesz dowiedzieć się od swoich oczu.


Podobne porady

pracownicy

Jak wydawać polecenia?

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (HR)
Jesteś kierownikiem i masz problem ze swoimi podwładnymi? Nie chcą wykonywać Twoich poleceń lub wykonują je bardzo niechętnie? Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnej atmosfery z tym związanej, dowiedz się jak umiejętnie wydawać polecenia swoim pracownikom. Jest to umiejętność potrzebna każdemu, kto zarządza pracą grupy ludzi. Kwalifikacje kierownictwa można mierzyć przede wszystkim sposobem zarządzania.
kontakt wzrokowy

Jak wykorzystać kontakt wzrokowy do budowania zaufania?

Public Relations
Spośród wszystkich niewerbalnych sygnałów, język oczu jest prawdopodobnie najbardziej fascynujący. Mówi się, że „oczy są zwierciadłem duszy”. Zdecydowanie zgadzam się z tym stwierdzeniem – oczy mogą powiedzieć bardzo dużo o skrywanych myślach i uczuciach. Jeszcze bardziej zdumiewający jest fakt, iż możesz wykorzystać język oczu do budowania zaufania i sprawienia, że ludzie będą cie lubić. Oto, co musisz zrobić:
stylizacja brwi

Zaskakujące fakty na temat brwi, o których nie wiedziałaś

Makijaż oczu
Wiele z nas poświęca mnóstwo czasu (i pieniędzy) na utrzymanie brwi w idealnym stanie. Regulujemy je, wypełniamy, nadajemy im nowy, bardziej pożądany kształt. Nie zastanawiamy się przy tym czemu brwi właściwie służą i co ich kształt może o nas powiedzieć. Nie interesujemy się także tym, jak zmieniały się trendy w dziedzinie stylizacji brwi. Poniżej znajdziesz kilkanaście zaskakujących faktów na temat brwi. Przeczytaj je, a już nigdy nie spojrzysz w lustro tak jak kiedyś.
7 Ostrzeżeń zdrowotnych zakodowanych w twoim stylu pisma

7 ostrzeżeń zdrowotnych zakodowanych w twoim stylu pisma

Inne Choroby
Twoje pismo ujawnia więcej niż tylko cechy osobowości, potrafi przekazać ci ostrzeżenia zdrowotne. Istnieje rozbudowana nauka zajmująca się rozszyfrowywaniem ukrytych znaczeń w piśmie danej osoby nauka ta nazywa się grafologia. W dzisiejszych czasach, jest ona stosowana, w kryminologii, wspomaga dochodzenia karne, również potrafi odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące zdrowia. Powszechną praktyką stało się również, stosowanie takiej analizy przez firmy w celu sprawdzenia potencjalnego przyszłego pracownika. Dzięki niezwykłemu postępowi w dziedzinie grafologii, można dowiedzieć się, czy któryś z Twoich bliskich nie ma żadnych niepokojących objawów klinicznych, takich jak schizofrenia, autyzm i dysleksja itp. Poniżej znajduje się lista chorób, jak również procesy fizjologiczne, które mogą być określone przez pisma:
oczy a zdrowie

Co twoje oczy mówią o zdrowiu?

Oczy i Wzrok
W kolorze naszych oczu kryje się znacznie więcej niż nam się wydaje. Na przykład, przeciwnie do ogólnej wiedzy nabytej w szkole, kolor oczu nie jest determinowany tylko przez jeden gen. Głoszą ten fakt naukowcy z National Eye Institute, wyjaśniając przyczynę, dla której oczy naszych dzieci nie zawsze mają dokładnie taki sam odcień jak nasze. Jednakże, podobnie do pigmentacji naszej skóry, dają się zauważyć pewne podobieństwa w kolorze oczu u osób należących do tej samej rodziny lub grupy etnicznej (na przykład, ciemne oczy są bardziej powszechne u populacji afrykańskich niż u skandynawskich). Co więcej, to, czy nasze oczy mają kolor brązowy, piwny, zielony, niebieski, szary czy też inny odcień, mówi o nas znacznie więcej niż powszechnie sądzimy. Wielu wierzy, że są one „oknami naszych dusz”, lecz niewielu wie, że mogą nam dużo powiedzieć o ryzyku zapadnięcia na pewne choroby, a nawet o tym, jak nasze ciało radzi sobie z przyswajaniem alkoholu. Przyjrzyjmy się zatem naszym oczom nieco dokładniej.
mowa ciała

10 sygnałów mowy ciała, które świadczą, że ktoś kłamie

Ogólne zasady zachowania
Uczciwość zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, jednak nie wszyscy z niego korzystają. Ludzie kłamią często dla osobistych zysków, aby kogoś oszukać lub po prostu zrobić komuś kawał. Nasz język ciała mówi wiele o nas, bez względu na to, jak bardzo staralibyśmy się to ukryć. Istnieje kilka sygnałów płynących z naszego ciała, które świadczą o tym, czy kłamiemy, czy też nie.
kolor oczu

Co mówi o nas kolor naszych oczu?

Oczy i Wzrok
Każdy człowiek ma niepowtarzalne spojrzenie oraz inny kolor oczu. Okazuje się jednak, że kolor oczu rzeczywiście ma znaczenie i może dużo powiedzieć o naszej osobowości. Naukowcy odkryli, że z oczu można przewidzieć zagrożenia zdrowotne, które dotyczą każdego z nas. Czy rzeczywiście spojrzenie ma taką moc? Może to tylko wymysł wróżbitów, którzy za pieniądze powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć. Sprawdź więc, co mówią o naszym stanie zdrowia oczy: