Tag: Hinduizm zasady

Sekrety urody Hindusów

Pielęgnacja skóry
Hinduizm to jedna z najpotężniejszy religii na świecie, a także jedna z najciekawszych kultur. Hindusów charakteryzuje przede wszystkim: przywiązanie do swojej religii, pracowitość i zdolności artystyczne. Kojarzymy ich także z oryginalną urodą, którą cechują: piękne i gęste włosy, śniade i gładkie skóry, a także promienne uśmiechy. Warto wiedzieć, że tę wyjątkową urodę zawdzięczają zasadom, które w większości wynikają z ich religii. Poniżej przedstawiamy te najważniejsze, które praktykować może każdy z nas!


Podobne porady

gejsza

Azjatyckie sekrety urody

Pielęgnacja cery
Zazdrościsz skośnookim kobietom jasnej i gładkiej cery? Zdradzamy ci ich sekrety pielęgnacji oraz tajniki makijażu w stylu gejszy. Podpowiadamy też, jak zamienić własną łazienkę w japońskie spa. Barwy jesieni, czyli brązy i beże, niech staną się dla ciebie w tym sezonie inspiracją do zmiany koloru na głowie. Doradzamy, jak go dobrać, by nie upodobnić się do ponurej aury. Nie tylko latem masz powody do odchudzania. Jeśli już teraz podejrzewasz, że nie zmieścisz się w sylwestrową kreację, skorzystaj z naszych propozycji ekspresowych zabiegów modelujących ciało.
jak dbać o urodę

Sekrety urodowe, które powinna znać każda kobieta

Pielęgnacja skóry
Większość ludzi wie, jak dbać o swoją skórę, włosy i paznokcie. Albo tylko im się tak wydaje. Oznacza to, że możemy wiedzieć, co robić, ale nie wiemy do końca, jak to zrobić. Albo, jak to zrobić prawidłowo. Nadszedł więc czas, aby dowiedzieć się jak tak na prawdę powinna wyglądać nasza pielęgnacja urody. Poznaj więc sekrety pielęgnacji urody, które powinna znać każda kobieta.