Tag: Naturalne wybielanie zębów

Białe zęby

Jak wybielić zęby pomarańczą?

Wybielanie Zębów
Chemiczne środki do wybielania zębów takie jak różne proszki i żele wybielające mogą spowodować poważne uszkodzenia zębów. Dużo z tych środków po prostu usuwa wierzchnią warstwę szkliwa z zębów odsłaniając bielszą warstwę znajdującą się pod nią. Usuwanie warstwy szkliwa może spowodować nadwrażliwość zębów oraz poważne problemy z zębami - jeśli wybielasz je zbyt często. Zamiast atakować swoje zęby różnymi zabiegami chemicznymi możesz je wybielić w sposób naturalny za pomocą owoców cytrusowych. Poniżej znajdziesz wskazówki jak wybielić zęby za pomocą pomarańczy.
białe zęby

Co zrobić, żeby mieć białe zęby?

Wybielanie Zębów
Bielsze zęby mogą rzeczywiście poprawić nasz wygląd. Możesz śmiało rozmawiać z innymi wiedząc, że masz zdrowe i białe zęby. Istnieje wiele sposobów na wybielenie swoich zębów, niektóre z nich znajdziesz poniżej. Popatrzmy na dawne czasy - nie było wówczas ogólnie dostępnych past wybielających z fluorem, a ludzie mimo to mieli białe zęby. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by utrzymać zdrowe i białe żeby.
kosmetyki z truskawek

4 przepisy na domowe kosmetyki z truskawek

Pielęgnacja cery
Kiedy sezon na truskawki trwa w najlepsze, nie poprzestawaj na robieniu z nich pysznych deserów. Owoce te warto wykorzystać też do produkcji domowej roboty kosmetyków. Nie pozostawaj w tyle, postaw na truskawkowy zawrót głowy! Przynieś do domu koszyczek truskawek i zrób sobie z nich wspaniale pachnącą maseczkę do twarzy, pastę wybielającą zęby czy domowy peeling.
Wybielanie zębów

9 naturalnych metod na wybielenie zębów

Higiena jamy ustnej
Istnieje wiele zalet wynikających z ładnie wyglądających zębów. Zdrowe i białe zęby mogą poprawić twoją samoocenę, wywołać pozytywne pierwsze wrażenie oraz poprawić twój ogólny wygląd. Jednak około 18% osób próbuje je ukryć. Powodów takiego zachowania jest wiele, najczęściej spowodowane jest to ich żółtym kolorem i występującymi na nich przebarwieniami, które są ciężkie do usunięcia. Jest wiele produktów wybielających zęby, jednak możesz wykonać je sama w domu. Oto 9 łatwych i naturalnych sposobów na wybielenie zębów.
wybielanie zębów węglem

Wybielanie zębów węglem aktywnym – jak je przeprowadzić?

Wybielanie Zębów
Piękny uśmiech jest naszą wizytówką. Nic więc dziwnego, że zależy nam na białych, zdrowych zębach. Sposobów osiągnięcia takiego efektu jest kilka. Zabiegi przeprowadzane w gabinetach stomatologicznych to jednak spory wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Skutecznym sposobem na wybielenie zębów i usunięcie przebarwień z ich powierzchni jest zastosowanie węgla aktywnego. Czarny węgiel sposobem na śnieżnobiałe zęby? Okazuje się, że tak. Więcej szczegółów znajdziesz w dalszej części porady.
Wybielanie zębów

12 zaskakujących sposobów na wybielenie zębów

Nietypowe zastosowania
Zęby są naszą wizytówką. Jeżeli są białe i lśniące, to sprawiamy dobre pierwsze wrażenie i czujemy się bardziej pewni siebie. Jeżeli są żółte, to nie czujemy się dobrze w swojej skórze. Nawet o białe zęby trzeba odpowiednio dbać. Takie produkty jak mocna herbata, kawa, czerwone wino czy papierosy mogą powodować nieestetyczne przebarwienia szkliwa. W każdym gabinecie dentystycznym możesz dowiedzieć się jak sobie z tym radzić. Możesz również skorzystać  z naszych 12 zaskakujących sposobów na wybielenie zębów
wybielanie zębów

Jak w naturalny sposób wybielić zęby za pomocą octu jabłkowego?

Czyszczenie Zębów
Niewiele osób wie, jak bardzo szkodliwe są produkty do wybielania zębów. I choć efekt bywa olśniewający, skutki uboczne w postaci nadwrażliwości i uszkodzonego szkliwa nie zawsze są tego warte. Na szczęście istnieją też produkty naturalne, dzięki którym w mniej szkodliwy sposób zadbamy o biel naszych zębów. Jednym z takich produktów jest ocet jabłkowy. Zobacz, jak za jego pomocą bezpiecznie wybielić zęby.
wybielanie zębów

Jak wybielić zęby pastą z truskawek i sody oczyszczonej?

Higiena jamy ustnej
Na naszych zębach osadza się nalot z kawy, herbaty oraz z innych produktów, które spożywamy. Nim zdecydujesz się użyć chemicznych środków do wybielania zębów, spróbuj domową metodę. Jest całkowicie naturalna, spróbuj już dziś!
wybielająca pasta do zębów 1

Wybielająca pasta do zębów domowej roboty

Wybielanie Zębów
Piękny i zdrowy uśmiech jest naszą wizytówką. Powinniśmy więc zadbać o to, aby nasze zęby były białe i lśniące. Profesjonalny zabieg wybielania zębów jest drogi i może zwiększać wrażliwość zębów na ciepłe lub zimne napoje. Wykorzystaj więc domowe metody, które nie podrażnią twoich zębów, a dadzą wspaniały efekt.
zalety sody

Zalety sody dla włosów, skóry i ciała

Maseczki Domowe
W kuchni znajduje się produkt, który może zdziałać cuda w przypadku włosów, skóry i ciała. Jest to niedroga i wielozadaniowa soda do pieczenia. Ma zasadowy odczyn i posiada właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, antyseptyczne i przeciwzapalne. Jest też pomocna w przypadku przeziębień, problemów w jamie ustnej i problemów skórnych. Soda oczyszczona działa skutecznie tylko, jeśli jest stosowana przez krótki okres czasu. Nadmierne używanie może zniszczyć włosy i skórę. Pamiętaj, żeby sprawdzić, czy twoja skóra jest wrażliwa na ten produkt. Oto korzyści dla włosów, skóry i ciała, jakie daje soda oczyszczona.