Tag: Ozdoby z filcu na wielkanoc

drzewko z filcu

Jak zrobić drzewko z filcu?

Materiały i elementy dekoracyjne
Drzewka pięknie ozdabiają nasze wnętrza. Nadają im charakter, a nierzadko poprzez różną kolorystykę ożywiają niejedno pomieszczenie. Idealnie nadają się też na prezent. Zobacz jak możesz sama przygotować takie drzewko. Poniżej znajdziesz instrukcje krok po kroku, dzięki którymi Ty będziesz miała swoje własne filcowe drzewko.
wiosenny obrazek z filcu

Jak zrobić wiosenny obrazek z filcu?

Projekty dla dzieci
Wiosna za oknami, dlaczegóż więc nie zaprosić jej do środka. Możesz to zrobić w prosty, acz cudny sposób. Jaki to sposób? Wiosenny obrazek 3D. Tak, to nie żart. Wykorzystaj motyw wiosennych tulipanów i powieś je na swojej ścianie. Instrukcja jak to zrobić poniżej.
pierścienie na serwetki

Jak zrobić wielkanocne pierścienie do serwetek – zajączek z filcu?·

Dekoracje Wielkanocne
Stół wielkanocny musi być wyjątkowy. W końcu takie święta i wspólne uroczyste śniadanie mamy tylko raz w roku. Pomyśl już teraz o sposobach na jego przystrojenie. Ozdobne pierścienie na serwetki w kształcie zajączków mogą być świetną opcją na urozmaicenie świątecznego stołu i wprowadzenie trochę koloru.
Kurczaczek z filcu

Jak zrobić kurczaczka wielkanocnego z filcu?

Dekoracje Wielkanocne
Jakaż inna dekoracja bardziej kojarzy się z Wielkanocą niż pisanki i kurczaczki? Jako, że pisanki są łatwe do zrobienia, proponuję zrobić do nich kurczaki. Te na drucianych nóżkach są bardzo wdzięczne ponieważ możesz nimi manipulować i ustawiać w różnych pozycjach. To świetna zabawa nie tylko dla Ciebie, ale i dla dzieci.
broszka - zajączek z filcu

Jak zrobić wielkanocną broszkę - zajączka z filcu?

Dekoracje Wielkanocne
Bardzo prosty w realizacji projekt. Broszka w kształcie zajączka wykonana jest prawie w całości z filcu. To idealny akcent na nadchodzącą wiosnę i zbliżające się wielkimi krokami święta wielkanocne. W poniższym tutorialu dowiesz się jak taką broszkę zrobić. Zajmie ci to zaledwie kilkanaście minut.