Tag: Ozdoby z mchu

wielkanocne drzewko z mchu

Jak zrobić wielkanocne drzewko z mchu?

Materiały i elementy dekoracyjne
Kolejny pomysł na ciekawą ozdobę wiosenną, wielkanocną. Jak kto chce. Takie drzewko pięknie będzie się prezentowało zarówno na wielkanocnym stole jak i na wiosennym oknie. A sztuka to naprawdę prosta. Efekt? Zobacz sama. Przecież wygląda pięknie.
gniazdko wielkanocne

Jak zrobić gniazdko z mchu na stół wielkanocny?

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanoc to święto, które zdarza się tylko raz do roku. Warto więc przygotować się do niego nie tylko duchowo, ale i wizualnie. W tym roku umieść na talerzach gości urocze gniazdka z hiszpańskiego mchu. Włóż do nich miniaturowe pisanki, migdały (a nawet M&M'sy) i wzbudź zachwyt u całej rodziny.


Podobne porady

Gniazdko wielkanocne

Jak zrobić gniazdko wielkanocne?

Dekoracje Wielkanocne
Poniżej znajdziesz inspirującą instrukcję krok po kroku jak zrobić dekoracyjną pisankę wielkanocną wykorzystując sznurek i jak zrobić kurczaki z pomponów.
przycinanie bonsai

Jak przyciąć drzewko bonsai?

Podstawy Ogrodnictwa
Bonsai to pochodząca z Chin sztuka przycinania mająca na celu utworzenie miniaturowych rozmiarów drzew i krzewów. Drzewkami bonsai możemy ozdobić nasze domy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wydawać by się mogło, że sztuka dbania o bonsai jest niezwykle trudna. Jednak przy odrobinie cierpliwości i precyzji efekty będą zdumiewające. Przeczytaj jak prawidłowo dbać o drzewko bonsai, a zachwycisz nie tylko gości, ale i siebie samą!
gniazdko wielkanocne z bazi

Jak zrobić gniazdko wielkanocne z bazi?

Dekoracje Wielkanocne
Takie gniazdko z pewnością się przyda na wielkanocny stół. Będzie prawdziwą ozdobą nie tylko świąteczną, ale i wiosennym tchnieniem w mieszkaniu czy domu. A zrobienie gniazdka wcale nie jest trudne. Pamiętaj jednak, że świeże gałązki bazi będą lepsze niż te suche, ponieważ suche mogą się łatwo złamać.

Jak zrobić drzewko szczęścia?

Projekty dla dzieci
W sklepach spotykamy przeróżne drzewka szczęścia. Pięknie prezentują się one w każdym wnętrzu, ale ich cena często zniechęca do zakupu. Teraz mamy okazję zrobić takie drzewko samodzielnie. Jak? Instrukcja poniżej.
wisiorek gniazdko

Jak zrobić wisiorek gniazdko?·

Robienie biżuterii
Wisiorek z ptasim gniazdkiem jest bardzo prosty w przygotowaniu. Możesz zatrzymać go dla siebie lub podarować bliskiej osobie. Możesz również przygotować kilka wersji takiego wisiorka. Jak się do tego zabrać? Instrukcja poniżej.
gniazdko wielkanocne z papieru

Jak zrobić gniazdko wielkanocne z papieru?

Dekoracje Wielkanocne
Oto pomysł na prostą, ekologiczną ozdobę wielkanocną. Nie zasłonisz się już wymówką, że nie masz czasu, ani materiałów na własnoręczne robienie dekoracji na Wielkanoc. Na takie gniazdko stać każdego, niezależnie od zdolności plastycznych i zasobności portfela.