Tag: Ozdoby z drewna

wazon ozdobiony plastrami drewna

Jak ozdobić wazon plastrami suszonego drewna?

Materiały i elementy dekoracyjne
To bardzo prosty sposób na zamienienie zwykłego wazonu w przykuwające uwagę eko-dzieło. Projekt idealny do zrealizowania wczesną wiosną, ponieważ wprowadza do domu wiosenny nastrój i od razu robi się cieplej i przyjemniej. Plastry suszonego drewna bez problemu można kupić wysyłkowo lub w sklepach z materiałami dla plastyków. A naprawdę warto.
ozdoby z drewna na choinkę

Jak zrobić ozdoby z drewna na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Drewniane ozdoby choinkowe są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale również ekologiczne. Możecie iść na łatwiznę i kupić je w sklepie, ale po co skoro możecie zrobić je samemu. Wbrew pozorom wcale nie są trudne do wykonania i nie wymagają wiele wysiłku. Bardzo ładnie prezentują się na żywym drzewku, nadając mu niesamowitego charakteru. Nie ulega wątpliwości, że takie dekoracje zachwycą niejedną osobę. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu.
ołówek z patyka

Jak zrobić ołówek z patyka?

Rękodzieła drewniane
Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny drobny upominek? Najbardziej ucieszy się zapewne z czegoś zrobionego przez ciebie własnoręcznie. Jeśli masz wiertarkę i nie zawahasz się jej użyć, wykonaj przy jej pomocy uroczy rustykalny ołówek z patyka. Choć z pewnością nie zaczarowany, to i tak bajeczny! To super pomysł na prezent dla nauczyciela. Zapoznaj się ze szczegółową instrukcją ze zdjęciami krok po kroku, a potem zabieraj się do pracy. Warto!

Jak zrobić drewnianą ozdobę?

Rękodzieła drewniane
Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, stwórz drewnianą tabliczkę, na której napiszesz specjalną dedykację, ulubiony cytat czy fragment ulubionej piosenki, możesz tam umieścić cokolwiek tylko chcesz. Każdy będzie zachwycony takim prezentem.