Tag: Ozdoby wielkanocne ze styropianu

kurczaczki z jajek styropianowych

Jak zrobić kurczaczki z jajek styropianowych?

Dekoracje Wielkanocne
Wielkanoc to oczywiście kurczaczki. Im więcej tym lepiej. Proponuję Wam zrobienie kurczaczków ze styropianowych jajek. Wystarczy chwilka pracy, niewiele materiałów i od razu zrobi się kurczaczkowo.
zajączek

Jak zrobić dekorację wielkanocną – zajączek?·

Dekoracje Wielkanocne
Dekoracje wielkanocne są niezwykle urocze. Te wszystkie kolorowe kurczaczki, baranki, zajączki i pisanki sprawiają, że czujemy się naprawdę radośnie i wiosennie. Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykorzystać styropianowe jajo do zrobienia wielkanocnego zajączka. Zajączek troszkę schował się w doniczce, ale nie odejmuje mu to uroku. Instrukcja i zdjęcia poniżej.


Podobne porady

pszczółka z pomponika

Jak zrobić pszczółkę z pomponika?

Zabawy dla Dzieci
Projekt idealny dla najmłodszych. Jego wykonanie jest banalnie proste i zajmuje nie więcej, niż 3 minuty. Zgromadź więc wszystkie potrzebne materiały, zawołaj swoją pociechę i razem przystąpcie do wykonania własnego ula. Krótka instrukcja poniżej.
wiewiórka z szyszki

Jak zrobić wiewiórkę z szyszki?·

Projekty dla dzieci
To doskonały projekt dla dzieci powyżej 5. roku życia. Wiewiórka z szyszki to wspaniała jesienna dekoracja, która zjednoczy przy wspólnej zabawie zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Nie wymaga drogich materiałów, ani wyszukanych zdolności manualnych. Dla niewtajemniczonych przedstawiam instrukcję krok po kroku jak taką wiewiórkę wykonać.

Jak zrobić jajko a’la Fabergé?

Pisanki
Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o wielkanocnych jajkach Fabergé. Jajka takie pojawiały się jako prezenty wielkanocne na dworze cara Aleksandra III i Mikołaja II Romanowa. Ich historia sięga roku 1885, kiedy to car Aleksander III zamówił po raz pierwszy taki wyjątkowy podarunek dla swojej żony. Do naszych czasów zachowały się 42 oryginalne carskie jajka. Są one prawdziwymi dziełami sztuki. Pisanka zaprezentowana poniżej to oczywiście jedynie nowoczesna fantazja na temat carskiego jajka wielkanocnego, na pewno jednak ucieszy obdarowaną nim osobę. W końcu własnoręcznie zrobione prezenty sprawiają największą radość.
śnieżynka z koralików

Jak zrobić śnieżynkę z koralików i drucików kreatywnych?

Choinka
Śnieżynka zrobiona z koralików i drucików będzie przepięknie wyglądać na twoim bożonarodzeniowym drzewku. A kiedy zapalisz choinkowe lampki, zacznie mienić się wieloma barwami tęczy. Przeczytaj ten krótki artykuł i dowiedz się, jak wykonać tę zachwycającą ozdobę. Gwarantuję, że poradzi sobie z tym prawie każdy! Szczegółową instrukcję ze zdjęciami krok po kroku znajdziesz w dalszej części tekstu.
choinka z drucików

Jak zrobić miniaturową choinkę z drucików kreatywnych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Druciki kreatywne to prawdziwy hit ostatnich lat. Lubia je zarówno dzieci, jak i dorośli. Dlaczego? Bo w prosty sposób można wyczarować z nich prawdziwe cuda, także na Boże Narodzenie. Moja dzisiejsza propozycja to urocza srebrna choineczka z drucików kreatywnych ozdobiona miniaturowymi bombkami zrobionymi z kolorowych koralików. Dekoracja ta na pewno spodoba się całej twojej rodzinie!
ozdoba na ołówek

Jak zrobić ozdobę na ołówek z drucików kreatywnych - robaczek?

Projekty dla dzieci
W coraz większej ilości szkół, także w młodszych klasach, organizowane są walentynki. Z tej okazji uczniowie przygotowują drobne prezenciki, najczęściej ręcznie robione, dla swoich koleżanek czy też kolegów. Jeśli i twoje dziecko stanęło przed takim zadaniem, zaproponuj mu wykonanie takiej uroczej ozdoby na ołówek. Myślę, że pomysł spodoba się zarówno młodszym dzieciom, jak i tym trochę starszym.