Tag: Pisanki ze sznurka

jajko ze sznurka

Jak zrobić jajko wielkanocne ze sznurka?

Dekoracje Wielkanocne
Pisanki, pisanki. Zwykle kojarzą się nam one z jajkami kolorowymi, zdobionymi różnymi technikami. Ale pisanki wcale nie muszą być kolorowe. Teraz mamy ogromną dowolność, jeśli chodzi o robienie własnych pisanek. Każda technika i kolorystyka jest bardzo okey. Proponuję zatem zrobić gustowne pisanki ze sznurka sizalowego i przewiązać je wstążeczkami. W prostocie siła!
Piłeczki z włóczki

Jak zrobić piłeczki z włóczki?·

Dekoracje Wielkanocne
Ten bardzo prosty projekt może przywołać wspomnienia jeszcze z czasów szkoły podstawowej. Okazuje się jednak, że nie jest to jedynie przyjemny sposób na zabawy z dziećmi, ale również wspaniały pomysł na wiosenne udekorowanie mieszkania. Dekoracyjne piłeczki z włóczki, w sklepach z bibelotami mogą kosztować nawet kilkanaście złotych za sztukę, ale jeśli będziesz mieć trochę czasu i wykonasz je sama, możesz mieć mnóstwo piłeczek za grosze.


Podobne porady

Ćwiczenia na biust

Ćwiczenia na jędrny biust

Ćwiczenia
Biust jest dumą kobiety i wabikiem dla mężczyzny. Jego pielęgnacja nie powinna opierać się jedynie na delikatnym masażu i użyciu specjalnych balsamów, choć jest to jak najbardziej wskazane. Prawdziwą jędrność zachowamy jednak dzięki wykonywaniu regularnych ćwiczeń.
Sznur świątecznych lampek

Jak zrobić świąteczne lampki z piłeczki pingpongowej

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Stwórz unikalny sznur świątecznych lampek włożonych do piłeczek pingpongowych. Łańcuch takich światełek rozświetli i uprzyjemni klimat w mieszkaniu. Oto czego potrzebujesz:
śmieci w garażu

5 zastosowań rzeczy, które możesz znaleźć w garażu

Nietypowe zastosowania
Czy twój garaż jest pełny niepotrzebnych rzeczy, z którymi nie wiesz, co zrobić? Nie wyrzucaj ich, bo mogą się jeszcze przydać! Wystarczy odrobina kreatywności i parę wskazówek. Oto pomysły na to, jak można wykorzystać rzeczy, które kurzą się w garażu.
piłeczki tenisowe

Niecodzienne zastosowania piłeczek tenisowych

Nietypowe zastosowania
Piłeczki tenisowe mogą być użyte zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Jeżeli ciekawi cię do czego możesz ich użyć, to mamy dla ciebie kilka ciekawych propozycji. Pokażemy ci, jak wykorzystać piłeczki tenisowe w codziennym życiu, podczas porządków czy drobnych prac w domu. Z pewnością nasze sposoby przypadną ci do gustu. Dlatego skorzystaj z nich już dziś.

15 błędów często popełnianych podczas prania

Pranie
Jeśli chcemy, by nasze ubrania były piękne i czyste, najważniejszą rzeczą jest nauczyć się je odpowiednio prać. Oto najczęściej popełniane błędy, które mogą zniszczyć ulubione części garderoby.

Nieodpowiednie sortowanie

Nie wystarczy sortować ubrania według koloru, trzeba także zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego są wykonane. Na przykład ubrania z polaru powinny być prane oddzielnie, a ponadto nie należy łączyć w praniu ręczników z rzeczami z włókien syntetycznych.

Naturalne alternatywy dla prania na sucho

Pranie
Bardzo zabrudzona odzież często wymaga zastosowania specjalnych środków, bo zwykłe pranie, czyli załadowanie do pralki i dodanie proszku, płynu lub kapsułek, w tym przypadku nie wystarczy. Konieczne może okazać się zastosowanie bardziej inwazyjnych sposobów, jakim jest na przykład czyszczenie na sucho. Metoda ta posiada jednak wady i zalety. Z pewnością jest bardzo skuteczna. Z drugiej strony jednak wymaga użycia bardzo silnych środków chemicznych, co oznacza, że nie jest do końca bezpieczna. Na szczęście możemy skorzystać z kilku naturalnych alternatyw, które pomogą nam usunąć uporczywe zabrudzenia z naszych ubrań.