Tag: Urodziny dziecka przepisy

baranki z pianek Marshmallows

Jak zrobić baranka z pianek Marshmallows?

Potrawy Wielkanocne
Te urocze, smakowite baranki to doskonały pomysł na imprezę urodzinową twojego malucha lub jako deser po wielkanocnym śniadaniu. Ich wykonanie jest bardzo proste i bez problemu możesz zaangażować w nie również swoje dziecko. Zachwyt gości murowany.
menu na urodziny dziecka

Jakie menu przygotować na urodziny dziecka?

Zabawy dla Dzieci
Kinder party, są ostatnio coraz bardziej modne. Podczas takich dziecięcych przyjęć pozwalamy naszym milusińskim na więcej swobody, niż zazwyczaj, jednak podawanie im chipsów i słodzonych, gazowanych napojów nadal nie jest dobrym pomysłem. Jakie słodkości i potrawy można podać dzieciom, aby chętnie je jadły, a przy okazji nie odbiło się to na ich zdrowiu.
babeczka z barankiem Shaunem

Jak zrobić babeczki z barankiem Shaunem?

Torty
Moje dziecko, wielki fan kreskówki „Baranek Shaun”, obchodziło w zeszłym tygodniu urodziny. Chcąc sprawić mu przyjemność i zachwycić jego małych gości, postanowiłam zrobić coś oryginalnego, w sam raz na dziecięcą imprezę. Wpadłam na pomysł, że udekoruję zwykłe babeczki wykonaną z lukru plastycznego główką baranka Shauna. Jeśli chcesz, podzielę się z tobą moim dziełem :)
Przekąski z krakersów

Jak zrobić krakersowe przekąski?

Szybkie i proste dania
Twoje dziecko jest niejadkiem? A może robisz dla niego urodziny i chcesz sprawić przyjemność swojemu dziecku i jego gościom? Tak czy inaczej z pewnością spodoba ci się pomysł przygotowania przekąsek z krakersów. Przygotowuje się je szybko a co najważniejsze - wyglądają ślicznie i są zdrowe.


Podobne porady

masa z pianek

Jak zrobić masę plastyczną z pianek marshmallows?

Zabawy dla Dzieci
Dzieci uwielbiają domowej roboty masę plastyczną, nie dość że jest jest kolorowa to jeszcze jest smaczna. Rodzice mogą być zadowoleni ponieważ jest niedroga i bezpieczna w użyciu. Poza tym można ją jeść bez przykrych konsekwencji. Przygotowuje się ja bardzo szybko, już po 5 minutach jest gotowa do ugniatania, formowania, rzeźbienia czy jedzenia.