Tag: Przyjęcie dla dzieci

menu na urodziny dziecka

Jakie menu przygotować na urodziny dziecka?

Zabawy dla Dzieci
Kinder party, są ostatnio coraz bardziej modne. Podczas takich dziecięcych przyjęć pozwalamy naszym milusińskim na więcej swobody, niż zazwyczaj, jednak podawanie im chipsów i słodzonych, gazowanych napojów nadal nie jest dobrym pomysłem. Jakie słodkości i potrawy można podać dzieciom, aby chętnie je jadły, a przy okazji nie odbiło się to na ich zdrowiu.
lody z balonów

Jak zrobić dekoracje na przyjęcie dla dzieci – latające lody?·

Imprezy Dla Dzieci
Idealny pomysł na lato. Przyjęcie dla dzieci z lodami jako motywem przewodnim. Wiadomo co powinno być najważniejszym elementem menu, ale co z dekoracjami? Połączmy to, co dzieci lubią najbardziej lody i... balony. Uzyskamy w ten sposób jedyne w swoim rodzaju, oryginalne i doskonale pasujące do klimatu imprezy latające lody. Jak je zrobić dowiesz się poniżej.
miodek kubusia puchatka

Jak zrobić czekoladowe dzbanki miodu Kubusia Puchatka?

Słodkie przekąski
„A wszystko przez to, że zanadto lubię miodek” – powiedział Kubuś Puchatek. I rzeczywiście, dzbanek miodku to ulubiony przysmak misia o bardzo małym rozumku. Zapewniam cię jednak, że te dzbanuszki przypadną do gustu nie tylko najmłodszym Kubusiom, ale także wszystkim Prosiaczkom i Kłapouszkom. To idealny deser na dziecięce przyjęcia, ale przywoła uśmiech również u nieco starszej publiczności. Bo kogóż nie ucieszyłby dzbanek miodu? Zwłaszcza ten w całości jadalny i zrobiony z prawdziwej czekolady?