Tag: Menu na urodziny dziecka

menu na urodziny dziecka

Jakie menu przygotować na urodziny dziecka?

Zabawy dla Dzieci
Kinder party, są ostatnio coraz bardziej modne. Podczas takich dziecięcych przyjęć pozwalamy naszym milusińskim na więcej swobody, niż zazwyczaj, jednak podawanie im chipsów i słodzonych, gazowanych napojów nadal nie jest dobrym pomysłem. Jakie słodkości i potrawy można podać dzieciom, aby chętnie je jadły, a przy okazji nie odbiło się to na ich zdrowiu.
bułeczki świnki

Jak zrobić bułeczki świnki?

Przekąski Zimne
Bułeczki świnki to smaczna i efektownie wyglądająca przekąska, idealna na przyjęcie urodzinowe twojego dziecka lub inną, nie tylko uroczystą okazję. Wbrew pozorom świnki takie robi się bardzo łatwo i szybko. Można podać je w postaci zwykłych bułeczek lub nafaszerować np. szynką, oregano, sosem pomidorowym i serem. Poniżej znajdziesz przepis na te urocze bułeczki. Ich zrobienie wymaga przygotowania dwóch rodzajów ciasta, ale naprawdę nie ma w tym nic trudnego.
hipopotamy z ciasta

Jak zrobić hipopotama z ciasta?

Ciasta
Jedzenie wcale nie musi być nudne. Jeśli do tej pory szczytem twoich możliwości było zaserwowanie gościom zupy z grzankami, popatrz na jakie wyżyny wzniesiesz się po lekturze tego poradnika. Hipopotam z ciasta to wspaniały pomysł nie tylko na kinder party. Jego przygotowanie wcale nie jest skomplikowane, a efekt końcowy... sama przyznasz, że zwala z nóg.


Podobne porady

urodziny dziecka

Jakie zabawy zorganizować na urodziny dziecka?

Zabawy dla Dzieci
Maluchy, jak każdy, potrzebują kontaktu z rówieśnikami i zabaw. Doskonałą ku temu okazją są zawsze urodziny. Warto w tym szczególnym dniu zorganizować dziecku imprezę urodzinową, ponieważ odpowiednia socjalizacja bardzo pozytywnie wpływa na jego przyszłe kontakty międzyludzkie. Organizacja przyjęć dla maluchów nie jest łatwa, ponieważ są one bardzo wymagającymi gośćmi pod każdym względem. Szczególnie ważne jest zapewnienie dzieciom odpowiedniej rozrywki, ponieważ, jak wiadomo, w tak młodym wieku wyjątkowo trudno usiedzieć na miejscu.
świnka morska

Jak zrobić przysmaki dla świnki morskiej?

Chomiki
W tym artykule napiszę wam jak zrobić przysmak dla świnki morskiej! Poniżej znajdziecie przepis na jabłkowe lub bananowe chipsy. Bardzo zdrowe i bardzo pyszne! Posmakują również chomikowi.
strój świnki

Jak zrobić strój świnki?

Przebrania na Halloween
Nie jest to Piggy, nie jest to Babe, ale ta świnka niewątpliwie ma klasę! Czy byłabyś w stanie jej się oprzeć? Strój świnki to doskonałe rozwiązanie na Halloween, karnawał, czy dziecięce przedstawienie. Założę się, że nie spodziewałaś się jak banalne jest jego przygotowanie. Przekonaj się o tym czytając tutorial znajdujący się poniżej.
Świnka na paznokciach

Jak zrobić świnki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Świnki są słodkimi i mądrymi zwierzątkami a narysowane na paznokciach wyglądają ślicznie. Jeśli masz w sobie coś z małej dziewczynki to z pewnością taki wzór ci się spodoba. Zapraszam do instrukcji.

Jak zrobić świnki z masy cukrowej?

Torty
Świnki te możesz wykorzystać do zrobienia tortu – świnki w błocie. Taki tort jest wspaniałym pomysłem na urodziny dziecka. Robienie świnek jest dość pracochłonne jednakowoż sprawia wiele przyjemności.