Tag: Jeansy

wybór dżinsów

Jak dobrać dżinsy do figury?

Na co dzień
Dżinsy może nosić każda z nas, niezależnie od wieku. W dżinsach wyglądamy i czujemy się młodo. Idealnie dobrane pozwolą nam zamaskować wszelkie niedoskonałości figury - wystarczy dopasować krój do jej kształtu. Poniżej znajdziesz kilka porad, które ułatwią Ci zakupy.
rozciąganie jeansów

Jak rozciągnąć jeansy?

Pranie
Gdy przytyjesz kilka kilogramów lub wypierzesz jeansy w gorącej wodzie, mogą nie leżeć na tobie tak jak powinny. Istnieje jednak sposób na to, by rozciągnąć skurczone spodnie i przywrócić je do dawnego rozmiaru. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się, jak to zrobić.
ozdobione jeansy

Jak ozdobić jeansy?

Trendy w modzie
Każda kobieta ma przynajmniej jedną parę jeansów. Ten niezwykły element garderoby rządzi się własnymi prawami, nie wymaga prasowania, pasuje do wszystkiego i zawsze czujemy się w nich świetnie. Awangardowe ozdoby nie wyglądają dobrze na każdym ubraniu, ale na jeansowych spodniach wiele rzeczy uchodzi. Jeansy mają wyrażać indywidualność ich właściciela, już dawno straciły znaczenie czysto użytkowe, są symbolem buntu, oryginalności i własnych przekonań. Tak więc, uczyńmy nasze jeansy, prawdziwie naszymi.
kieszenie w jeansach

Jakie kieszenie w jeansach wymodelują twoje pośladki?

Na co dzień
Myślisz, że w wyborze idealnych dla twojej sylwetki jeansów liczy się wyłącznie ich krój? Nic bardziej mylnego. Rzadko kiedy zwracamy uwagę na kieszenie – ich wielkość, kształt, przeszycia, choć one również muszą być dopasowane do naszej figury. Dobrze dobrane kieszenie wymodelują pośladki. W jaki sposób? Dowiesz się tego poniżej.
jeansy

Jak nosić jeansy?

Na co dzień
Rurki, dzwony, krój „regular” lub „bootcut” - co wybrać, by wyglądać dobrze? Do czego nosić jeansy, żeby stworzyć modny i niepowtarzalny strój? Dzięki tej poradzie dodasz pospolitym jeansom charakteru i dowiesz się z czym wyglądają najlepiej.

Jak zrobić białe kropki na jeansach?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Jeśli masz małe dziecko to z pewnością wiesz, że ubranka są dość drogie a dzieci szybko z nich wyrastają. Aby zaoszczędzić najlepiej jest upolować kilka fajnych sztuk ubrań w sklepach z odzieżą używaną a następnie je przerobić, tak, aby były supermodne! A jak przerobić jeansy? Oczywiście, zrobić na nich kropki! Któż ich nie lubi? Były modne zeszłego lata i będą modne również w tym roku. Można zobaczyć je niemal wszędzie a wyglądają cudownie.
obcisłe dżinsy

Obcisłe dżinsy mogą uszkodzić twoje nerwy

Medyczne Badania Naukowe
Pewna 35-letnia kobieta była ubrana w obcisłe dżinsy, kiedy pomagała w przeprowadzce. Nie przerwała pracy, gdy poczuła dziwne mrowienie w nogach. To był znak, że do jej kończyn nie dociera krew, a nerwy ulegają uszkodzeniu. Jej stan zdrowia, po przewiezieniu do szpitala, był tak zły, że leżała pod kroplówką przez cztery dni, zanim znowu mogła zacząć chodzić. Problem obcisłych dżinsów dotyczy także mężczyzn. Znane są przypadki, kiedy ucisk na jądra prowadził do infekcji dróg moczowych. To oczywiście ekstremalne przypadki i nie oznaczają, że twoje obcisłe dżinsy powinny trafić do śmietnika. Przeczytaj o czym warto pamiętać nosząc obcisłe dżinsy.
jeansy pranie

Jak często prać jeansy?

Pranie
Miłośnicy jeansów, projektanci mody a nawet naukowcy spierają się w tej, wydawać by się mogło, oczywistej kwestii: jak często należy prać jeansy? Prawdopodobnie nosisz jeansy całe życie i do tej pory prałaś swoje spodnie jak chciałaś. Okazuje się, że w przypadku jeansów pewne zasady dotyczące ich prania muszą być przestrzegane.