Tag: Królik z papieru

króliki z rolek papieru toaletowego

Jak zrobić króliki z rolek papieru toaletowego?

Dekoracje Wielkanocne
Podpowiem jak zrobić rodzinkę królików. Wykorzystując rolki po papierze toaletowym możesz wyczarować fajne, kolorowe króliki. Projekt idealny do spędzenia czasu z dzieckiem. A, że Wielkanoc za pasem, taka dekoracja świąteczna na pewno się przyda.
kieliszek na jajko - króliczek

Jak zrobić kieliszek na jajko z rolki po papierze toaletowym?

Dekoracje Wielkanocne
Te piękne ozdobne kieliszki na jajka są zrobione ze zwykłych rolek po papierze toaletowym. Każdy zrobiony z jednej rolki. A wykonanie tak banalne, że z powodzeniem możesz do niego przysiąść z dzieciakami i puścić wodze fantazji.
zajączek origami

Jak zrobić zajączka origami?·

Dekoracje Wielkanocne
Spędzenie przedświątecznego czasu nie tylko na porządkach, gotowaniu i pieczeniu przysłuży się nie tylko Tobie. Jeśli masz dziecko, to bardzo ważne, aby poświęcać mu jak najwięcej czasu. Porządki mogą poczekać, dom się nie zawali, a dziecko niestety nie. Zróbcie sobie przedświąteczny projekt i zróbcie razem rodzinkę zajączków origami. Instrukcja poniżej.


Podobne porady

Wisząca dekoracja z rolek po papierze toaletowym

Jak zrobić wiszącą dekorację z rolek po papierze toaletowym?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdoby świąteczne nie muszą zabierać ci miejsca na stole! Jeśli nie masz na nim miejsca, dlaczego nie powiesić dekoracji nad stołem? Dekoracja tu przedstawiona wykonana jest z rolek po papierze toaletowym oraz farbek i brokatu. Idź po dzieci i zabierzcie się do roboty!
dynia z rolki papieru toaletowego

Jak zrobić dynię z rolki papieru toaletowego?

Materiały i elementy dekoracyjne
Chcesz ozdobić swój dom w nietypowy i fajny sposób? Zrób sobie ozdobne dynie z rolek papieru toaletowego. To bardzo proste, a efekt całkiem fajny, dość ekstrawagancki.

Jak wykonać dekoracyjne serce z rolek po papierze toaletowym?·

Inne projekty i wyroby
Bycie eko jest ostatnio bardzo modne. Coraz więcej osób dba o to, by być przyjaznym środowisku. Częściej sortujemy śmieci i wspieramy recykling. Warto więc czasem samemu poddać coś recyklingowi i zamiast wyrzucać śmieci, przetworzyć je. Dzięki odrobinie pracy możemy nie tylko zmniejszyć ilość produkowanych śmieci, ale też uzyskać coś nowego niemal za darmo. Przykładem może być wyjątkowa ozdoba - serce, która sprawdzi się zarówno na wyjątkowych imprezach jak np. wesele czy walentynki, jak i na co dzień jako dekoracja wnętrza. Najlepsze jednak jest w niej to, że jest wykonana z czegoś, co każdy z nas codziennie wyrzuca - rolek po papierze toaletowym.

Jak zrobić mikołaje z rolek po papierze?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Takie mikołajki możesz wykorzystać do ozdobienia świątecznych prezentów. Do ich zrobienia będziesz potrzebować jedynie rolek po papierze toaletowym, kolorowego papieru i pisaków.
samochodziki z rolek po papierze toaletowym

Jak zrobić samochodziki z rolek po papierze toaletowym?

Ręcznie robione zabawki
Dzięki odrobinie farby, kilku rolkom po papierze toaletowym i nakrętkom z butelek twoje dziecko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki może zamienić się w kierowcę rajdowego. I to zupełnie ekologicznie, całkowicie za darmo i w 100% bezpiecznie. W końcu tylko Hanka Mostowiak ma złe doświadczenia z kartonem.