Tag: Ozdabianie kanapek

Półmisek z wędlinami

Jak ozdobić półmisek?

Przekąski Zimne
Gdy podajesz mięso lub wędlinę na półmisku często wydaje się on jakiś pusty i mało wytworny. Możesz oczywiście ozdobić go zieloną sałatą lub innymi warzywami, ale możesz też szybko i bardzo łatwo zrobić nieco bardziej wyszukane ozdoby. Poniżej znajdziesz instrukcję jak wykonać kilka ozdób, które świetnie będą się prezentowały na półmisku i zachwycą twoich gości.


Podobne porady

Dynia na Halloween

Jak zrobić dynię na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Drążenie dyni jest bardzo popularne na zachodzie. Sztuka ta z roku na rok staje modna również w Polsce. Robienie z dyni śmiesznych a zarazem strasznych potworów jest niesamowitą zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Robienie dyni na Halloween nie wymaga szczególnych zdolności czy umiejętności - potrzebny jest nam tylko czas. Poniżej przedstawiam instrukcję jak krok po kroku zrobić wspaniałą dynię na Halloween.
rzeźbienie w owocach

Jak rzeźbić w owocach?

Owoce
Niezależnie od tego, czy bawisz się w artystę, czy chcesz sprawić przyjemność dzieciakom, wycinanie różnych kształtów z owoców jest wielką frajdą. Zobacz jak łatwo można zamienić zwykły owoc w sztukę!
dynia na Halloween

Jak przygotować dynię na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Z zachodu przyszło do nas wiele świąt. Między innymi halloween. Jest to wieczór poprzedzający 1 listopada. W Stanach Zjednoczonych dzieci przebierają się w tym dniu i chodzą od mieszkania do mieszkania płatając figle lub zbierając łakocie. Z roku na rok coraz więcej dzieci w naszym kraju bierze udział w tej zabawie. Nieodłącznym elementem tego święta jest dynia z wyciętymi oczami i uśmiechem. Jak przygotować jedyną w swoim rodzaju dynię na halloween? Oto prosty przepis.
Czarne koty z dyni - dekoracje na Halloween

Jak zrobić czarnego kota z dyni?

Dekoracje na Halloween
Stwórz upiorne trio czarnych kotów, które będą pilnowały twoich drzwi wejściowych do domu. Aby je zrobić potrzebujesz kilka dyń o kształcie podłużnym lub gruszki na tułów oraz kilka małych okrągłych na głowy. Wybierz podłużną dynię, aby zrobić eleganckiego kota lub okrągłą, pękatą dynię aby stworzyć kota leżącego na łapkach. Przyłóż do tułowia kilka małych dyń aby wybrać tą, która będzie najlepsza na głowę. Nie musisz czyścić z nasion i miąższu wszystkich dyni - wystarczy jeśli oczyścisz tylko te, które będą głowami kotów. Zrób kotom łapki z malutkich dyni, ogon z ogórków a uszy z filcu lub czarnej tektury. Następnie wytnij w głowach oczy, zapal w środku świeczki i czekaj, aż twoje halloweenowe koty ożyją.
Nicole Kidman

Ćwiczenia dla szczupłych·

Ćwiczenia

Należysz do osób szczupłych, jak Nicole Kidman, czy Paris Hilton? Masz wąską talię, długie, chude nogi i szczupłe ramiona? Takie filigranowe wymiary dla wielu dziewczyn byłyby spełnieniem marzeń. Jednak skoro czytasz ten artykuł, domyślam się, że chcesz coś w kwestii swojej figury zmienić. Wyrzeźbienie seksownie zarysowanych mięśni może być w twoim przypadku dość trudne. Nie zaszkodzi jednak spróbować.
Strategia: popracuj nad mięśniami podnosząc hantle. Ćwicz mięśnie grupami (bicepsy, tricepsy, mięśnie ramion, mięśnie klatki piersiowej, mięśnie nóg).
W twoim przypadku najlepiej sprawdzi się trening siłowy z cięższymi hantlami. Ćwicz wszystkie grupy mięśni trzy razy w tygodniu, a ćwiczenia cardio ogranicz do minimum (nie częściej, niż 3 dni w tygodniu, góra 20-30 minut).
Każde z opisanych poniżej ćwiczeń wykonuj w 1-3 seriach po 6-10 powtórzeń. Po każdej serii zrób 2-3 minutową przerwę, żeby nie nadwyrężyć mięśni.

Pasta z groszku

Jak zrobić pastę z groszku i mięty?

Zimne śniadania
Nie możesz doczekać się wiosny? Marzysz o wiosennym pikniku w pierwszych, ciepłych promieniach słońca? Prędko przypomnisz sobie smak pikników na trawie gdy spróbujesz tej orzeźwiającej pasty do śniadaniowych kanapek!
lampion z dyni

Jak zrobić lampion z dyni z rzeźbionymi liśćmi?·

Florystyka
Dynie dekoracyjne stanowią wspaniałą dekorację bez żadnych ulepszeń. Jednak czemu nie wykorzystać ich do zrobienia czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego? Wspaniałym elementem każdego wnętrza będzie lampion wykonany z małej dyni. Jego przygotowanie nie jest czasochłonne, a efekt wart jest pracy.