Tag: Kartki wielkanocne pomysły

kartka wielkanocna

Jak zrobić kartkę wielkanocną - zajączki?

Kartki Wielkanocne
Dwa wesołe zajączki to bardzo prosty projekt na wielkanocną kartkę. Każde dziecko sobie poradzi. Niesamowita kartka, która na pewno sprawi komuś radość.


Podobne porady

obrazek - witraż

Jak zrobić witraż - obrazek?

Prezenty na Dzień Matki
Chciałabyś zrobić obrazek witraż, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać niepowtarzalny prezent na dzień matki i nie tylko.
okulary 3d

Jak zrobić okulary 3D?

Filmy Akcji
Potrzebujesz własnych okularów 3D? Poniżej znajdziesz instrukcję, jak wykonać je w prosty i szybki sposób. Wystarczy kilka materiałów i nożyczki. Już wkrótce będziesz mógł zobaczyć fajne zdjęcia w 3D.
drożdżowe zajączki wielkanocne

Jak zrobić drożdżowe zajączki wielkanocne?

Potrawy Wielkanocne
Zajączki wielkanocne wykonane z drożdżowego, zwiniętego w spiralki ciasta, to pyszna i prosta w przygotowaniu przekąska na wielkanocny stół. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka oryginalnych, ale zarazem sprawdzonych przepisów na Wielkanoc.
Grafika na Halloween

Jak zrobić obrazki na ścianę na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Te obrazki możesz wydrukować, oprawić w ramki i powiesić na ścianie lub postawić na półce. Będą one ciekawą dekoracją na Halloween. Z pewnością przypadną do gustu niejednej osobie. A co najważniejsze wykonanie takich obrazków nie wymaga od nas wiele wysiłku. Bardzo oryginalnie prezentują się na ścianie i wprowadzają w iście halloweenowy nastrój. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu przerażających obrazków.
zajączki z plastikowych jajek

Jak zrobić zajączki z plastikowych jajek?

Wielkanoc z Dziećmi
Malutkie zajączki wykonane z plastikowych jajek to wspaniały pomysł na wielkanocne ozdoby dla najmłodszych. Motek włóczki, odrobina kleju i kawałek białego filcu – tak niewiele trzeba, żeby wykonać ten projekt. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.
zajączki z jajka

Jak zrobić jajka faszerowane na Wielkanoc - zajączki?

Potrawy Wielkanocne
Kic, kic, przykicały wielkanocne zajączki, a na ustach dzieci od razu pojawił się uśmiech. Bo jajkom faszerowanym w takim wydaniu nie oprze się nikt, nawet najbardziej wybredny osobnik. Zapomnij zatem o nudnych i oklepanych jajkach nadziewanych przynajmniej na najbliższą Wielkanoc. Szczegółów dowiesz się z instrukcji krok po kroku, która znajduje się w dalszej części artykułu. Z proporcji podanych niżej zrobisz dwanaście zajączków.
zajączki wielkanoc

Jak zrobić wielkanocne zajączki i kurczaczki z czekolady?

Dekoracje Wielkanocne
Okres świąt to czas rodzinny. Spotkań w gronie rodziny i wspólnych przyjęć. Pośród gości z pewnością znajdą się najmniejsze pociechy, które kochają wszystko co słodkie. Dla takich milusińskich przygotuj małą słodką przekąskę. Łatwe i szybkie do przygotowania wesołe czekoladowe kurczaczki i zajączki z pewnością szybko znikną ze stołu. Nie tylko dzięki tym najmłodszym...