Tag: Strój biedronka

czapka biedronka

Jak zrobić biedronkę z czapki z daszkiem?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Projekt super do spędzenia czasu z dzieckiem i przygotowanie go na zabawę w przedszkolu czy szkole. A może zbliżają się urodziny malucha? To też będzie fajny gadżet na jego przyjęciu urodzinowym. A zatem do pracy. Czapka biedronka to nic trudnego, a wygląda pięknie.


Podobne porady

czapka dla dziecka - żaba

Jak zrobić żabę z czapki z daszkiem?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Fajny pomysł na zorganizowanie czasu dla siebie i dla dzieci. A dzieciaki na pewno będą zachwycone mogąc na chwilę być żabą. Dzieciom na pewno taki świat się spodoba, a wyobraźnia podpowie im jak wykorzystać czapkę żabę do świetnej zabawy.
Paznokcie w biedronki

Jak zrobić biedronki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Takie paznokcie świetnie wyglądają latem. W przeciwieństwie do innych wzorów na paznokcie, wzór biedronki jest bardzo prosty i nie trzeba mieć dużej wprawy. Zapraszam do instrukcji:
kanapka biedronka

Jak zrobić kanapkę biedronkę?

Zimne śniadania
Prosty sposób na małego niejadka? Kanapka biedronka z pomidora i oliwek. Pyszna, pożywna i przede wszystkim bardzo efektowna. Gdy twoje dziecko ją zobaczy, na pewno poprosi o dokładkę. Biedroneczko leć do nieba, przynieś mi kawałek chleba!
czapka z kryształkami

Jak ozdobić czapkę z daszkiem kryształkami?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Oto bajecznie prosty sposób na odmienienie zwykłej czarnej czapki z daszkiem. Już nigdy więcej nie spojrzysz na nią tak jak wcześniej. Bejsbolówka ozdobiona błyszczącymi kryształkami blasku każdej codziennej stylizacji. Wystarczy tylko kilka kryształków oraz mocny klej. Szczegółowa instrukcja ze zdjęciami krok po kroku znajduje się w dalszej części artykułu. Jest to jeden z najprostszych projektów pod słońcem.