Tag: Bicie pedału hamulca

jazda samochodem

Co oznaczają drgania na kierownicy?

Diagnostyka samochodowa
Czego sygnałem mogą być drgania na kierownicy? Na pewno tego, że jakiś element auta jest w złym stanie i należy to naprawić. Poniżej dowiesz się, co mogą oznaczać drgania kierownicy w określonych okolicznościach.


Podobne porady

jazda samochodem

Co robić gdy samochód ściąga?

Diagnostyka samochodowa
Ściąganie samochodu bardzo ogranicza komfort jazdy, ale jest też niebezpieczne, ponieważ kierowca może łatwo utracić kontrolę nad pojazdem. Kiedy tylko zauważysz problem, poszukaj przyczyny i rozwiąż go jak najprędzej.
wymiana płynu hamulcowego

Kiedy i jak wymienić płyn hamulcowy?

Diagnostyka samochodowa
Wymiana płynu hamulcowego to niezwykle istotna czynność, często lekceważona przez kierowców. Tylko co trzeci pojazd posiada płyn hamulcowy spełniający normy. Jak to się przekłada na bezpieczeństwo nie trzeba chyba mówić.

Drżenie mięśni: Przyczyny, objawy

Kości, Stawy i Mięśnie
Nadmiernie drżenie mięśni może, ale nie musi być jedną z oznak poważnych schorzeń, takich jak stwardnienie zanikowe boczne, choroba Parkinsona, niewydolność nerek lub niedoczynność tarczycy czy guz tarczycy. Najczęściej ma związek z niedoborem niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin i składników mineralnych oraz nadmiernym spożyciem alkoholu i kawy. Jak rozpoznać niepokojące symptomy i z czym je wiązać? Wskazówki znajdziecie poniżej.