Tag: Sposoby wiązania szali i apaszek

wiązanie długiego szala - węzeł

Jak wiązać długi szal – węzeł?

Akcesoria
Oto jeden ze sposobów wiązania długiego szala – węzeł. Kilka prostych ruchów i pięknie uwiązany u szyi szal gotowy. Przeczytaj poniższy artykuł i sama wypróbuj w ten sposób nosić szal.
wiązanie długiego szala - przekładaniec

Jak wiązać długi szal – przekładaniec?

Akcesoria
Jeden z pomysłów na wiązanie szala wokół szyi. Bardzo ciekawy i idealny na chłodniejsze dni, dzięki dość grubemu i porządnemu oplataniu szyi. Spróbuj sama.
wiązanie długiego szala – fikcyjny supeł

Jak wiązać długi szal – fikcyjny supeł?

Akcesoria
Kolejny sposób na dekoracyjne wiązanie długiego szala. Tym razem zrobimy supeł, który będzie wyglądał jakby był zrobiony z obu końców szala. Ale jednak, nie do końca jest to prawdą. Sama zobacz.
wiązanie długiego szala – golf

Jak wiązać długi szal – golf?

Akcesoria
Oto sposób na wiązanie szala, imitujący golf. Muszę przyznać, że pomysł ciekawy i z pewnością idealny na chłodne dni. Szal doskonale opatuli szyję i nie będzie zimno.
wiązanie długiego szalika – pojedyncza pętelka

Jak wiązać długi szal – pojedyncza pętelka?

Akcesoria
Pojedyncza pętelka zwana też pętelką europejską, to chyba jeden z najpopularniejszych sposobów wiązania długiego szala. Nie ma nic skomplikowanego w tej metodzie, ale na wszelki wypadek dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z szalami instrukcja poniżej.
wiązanie długiego szala – wariacja ascot

Jak wiązać długi szal – wariacja ascot?

Akcesoria
Metoda na prawie muszkieterskie wiązanie szala. Idealne do żakietów, czyli do pracy, choć nie tylko. Również do szkoły czy na miasto. Wypróbuj czy odpowiada Ci taki sposób.
wiązanie długiego szala - warkocz

Jak wiązać długi szal – warkocz?

Akcesoria
Wariacja na temat wiązania szla pojedynczą pętelką. Zobaczcie jaki ciekawy efekt może dać rozbudowanie wspomnianej pojedynczej pętelki. Niestety efekt warkocza nie będzie doskonale widoczny na każdym rodzaju szala. Zależy to od jego koloru i materiału, z którego jest wykonany.
wiązanie długiego szalika – długa pętelka

Jak wiązać długi szalik – długa pętelka?

Akcesoria
Jeden z wielu pomysłów na fantazyjne wiązanie szala. Tym razem postaw na luźno puszczoną pętelkę. Wygląda ładnie i idealnie skomponuje się z luźnym, sportowym strojem.
wiązanie długiego szala – krótka pętelka

Jak wiązać długi szalik – krótka pętelka?

Akcesoria
Coś dla ciepłolubnych. Szal dość ciasno oplatający szyję. Nie przepuści zimna i nie wypuści ciepła. Dodatkowo pięknie się prezentuje. Możesz też nosić uwiązany w ten sposób szalik do bluzeczek. Będzie wtedy wyjątkową ozdobą.
wiązanie szalika na plecach

Jak wiązać szalik komin – pelerynka?

Akcesoria
Szal kolo robi furorę ostatnimi czasy. Ale jak go nosić? Oto jeden ze sposobów noszenia tego szala. Możesz go po prostu założyć na ramiona i nosić jak pelerynę. Wypróbuj.