Tag: Wypad za miasto

piknik

Jak zorganizować piknik?

Pomysły na Weekend
Przyszła wiosna, robi się coraz cieplej. Po całym tygodniu siedzenia w pracy lub na uczelni człowiek aż chce się wyrwać z miasta. Pogoda sprzyja wypadom do lasu, nad jezioro, czy na łąkę. Najlepiej taki jednodniowy wyjazd połączyć z drobną ucztą na trawie, a mianowicie z piknikiem. Oto lista rzeczy, o których należy pamiętać wybierając się na świeżą trawkę.
wycieczka z dzieckiem

Jak zaplanować wyjazd z dzieckiem w plener?

Podróżowanie z Dzieckiem
Zwłaszcza w okresie letnim pogoda sprzyja spacerom i przebywaniu na świeżym powietrzu. Warto wówczas zabrać swoje dziecko na wyjazd do lasu lub nad wodę. Nasz maluch może swobodnie się wyhasać i dotlenić. Odpowiednio wcześniej należy dobrze zaplanować wycieczkę. Przedstawiamy kilka porad, jak właściwie zorganizować wycieczkę z dzieckiem.
wyjazd wakacyjny

Jak zorganizować spontaniczny wyjazd?

Weekendowe
Lato sprzyja szalonym i spontanicznym pomysłom. Zazwyczaj wyjazd na wakacje wiąże się z długimi przygotowaniami, ponieważ trzeb zamówić noclegi, poprać i uszykować ubrania, zrobić plan wyjazdu, zakupy, pakowanie itd. Itd… A może by tak raz ominąć to całe zamieszanie i ruszyć w nieznane ot tak z dnia na dzień?