Tag: Dzieci zabawy gry

dzieci grające w piłkę

Jak zachęcić dzieci do aktywności fizycznej?

Zabawy dla Dzieci
Otyłe, leniwe dzieci, całe dnie spędzające czas przed komputerem są przekleństwem XXI wieku. Oczywiście nie zawsze jest to odzwierciedleniem rzeczywistości, jednak już coraz rzadziej widuje się grupy dzieciaków w parkach, pod blokami i na przydomowych terenach. Rzadkością są dzieci, które biegają całymi dniami bawiąc się w podchody, chowanego i w inne, jeszcze tak niedawno popularne zabawy. Nasze pociechy mają wiele obowiązków szkolnych i pozalekcyjnych, więc czasu też niezbyt dużo. Niestety, kiedy już znajdzie się czas, który można wykorzystać na zabawę, dzieciaki często wolą zasiąść przed telewizorem lub grą komputerową. Co można zrobić, żeby je pobudzić do aktywnego spędzania wolnego czasu?
Zabawy dla dzieci

3 świetne zabawy dla dzieci i młodzieży na różne okazje!

Inne Zabawy
Przychodzą do ciebie koledzy i koleżanki i nie wiesz jakie gry i zabawy im zaproponować? Dobrze trafiłeś! Nie tylko dzieci ale także młodzież znajdzie tu pomysły na świetne zabawy w domu i na dworze.


Podobne porady

dieta aktywnych

Jaka dieta przy aktywności fizycznej?

Zdrowe Odżywianie
Moda na ruch trwa. Regularna aktywność fizyczna chroni przed nadwagą, wzmacnia serce i układ krążenia, podnosi odporność, poprawia pamięć i koncentrację. Nie wystarczy jednak wsiąść na rower lub zacząć biegać. By ruch wyszedł na zdrowie, a mięśnie nie bolały, potrzebne jest odpowiednie menu.