Tag: Photoshop

Prostowanie zębów w Photoshop

Jak wyprostować zęby w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Jeżeli chcesz pokazać na zdjęciu oszałamiający uśmiech, ale niestety jesteś posiadaczem krzywych zębów, albo masz niechciane szpary między zębami, nie martw się - da się to jakoś naprawić. Podczas gdy mógłbyś wydać grube pieniądze u ortodontów i dentystów, jest także inny, prosty i niedrogi sposób, aby wyprostować Twoje zęby. Mowa tu o Photoshopie.
Wyostrzenie oczu w Photoshop

Jak wyostrzyć oczy w Photoshopie?

Fotografia
Photoshop ma ogromny potencjał i umożliwia nam z pozornie zwyczajnego zdjęcia utworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Retusz oka jest jedną z najpopularniejszych obróbek wykonywanych w tym programie. Na pozór niewielka ingerencja może rzucić zupełnie nowe światło na zdjęcie. Tak „poprawione” oczy pozwalają uzyskać niemalże hipnotyzujący efekt, który zachwyci niejedną osobę. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam wyostrzyć oczy za pomocą Photoshopa.
usuwanie tła w photoshopie

Jak usunąć tło w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Photoshop to zaawansowane narzędzie, które udostępnia nam wiele funkcji, Często okazuje się, że interesuje nas usunięcie zbędnych obiektów ze zdjęć cyfrowych lub tła ze zdjęć. To ostatnie może być szczególnie przydatne przy fotomontażu. Jak zatem usunąć tło w Photoshopie? Przeczytaj poniżej.
zmiana koloru oczu

Jak zmienić kolor oczu w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Photoshop umożliwia wiele manipulacji obrazem. Za pomocą tego programu można nie tylko usunąć niedoskonałości skóry, lecz również w łatwy sposób zmienić kolor oczu. Z pozoru może wydawać się to dość skomplikowane, lecz czynność ta jest łatwa do wykonania. Jeśli chcesz zmienić kolor oczu w Photoshopie- ten artykuł jest dla Ciebie!
zdjęcie panoramiczne

Jak zrobić zdjęcie panoramiczne - Photoshop?

Oprogramowanie Graficzne
W trybie zdjęć panoramicznych najlepiej prezentują się krajobrazy. Dzięki temu mamy pełny widok na horyzont. Aby wykonać zdjęcie panoramiczne potrzebujemy obiektywu szerokokątnego i cyfrowej lustrzanki. Co jeśli nie posiadamy takiego sprzętu? Możemy takie zdjęcie zmontować za pomocą programu Photoshop. Więcej wskazówek znajdziesz poniżej.
prezentacja PDF

Jak zrobić prezentację PDF w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Prezentacja PDF jest niezwykle pomocna kiedy chcemy zaprezentować kilkanaście a nawet kilkadziesiąt slajdów bez ciągłego przewijania. Możemy się również nią posiłkować podczas biznesowych spotkań, a także tworząc projekt. Niezależnie do czego chcemy ją wykorzystać, to łatwo zrobić ją w programie graficznym Photoshop. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak to zrobić.
zdjęcie z ramką

Jak dodać ramkę w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Wakacje są okresem, kiedy powstaje wiele wyjątkowych zdjęć. Wiele z nich potrzebuje ciekawej oprawy. Ładną ramkę można dodać do zdjęcia za pomocą programu Photoshop. Dzięki takiej ramce zdjęcie będzie wyglądało efektownie. Jeśli nie wiesz jak dodać ramkę do zdjęcia- ten artykuł jest dla Ciebie!
panorama 360

Jak zrobić panoramę 360 w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Zdjęcie panoramiczne jest szczególnym rodzajem obrazu, gdzie mamy bardzo szeroki kąt widzenia. Dzięki temu widać praktycznie cały horyzont. Panorama kołowa natomiast ze zdjęcia panoramicznego tworzy coś w rodzaju globu, na którym prezentuje się cały horyzont. Efekt jest zaskakujący i śmieszny. Czytając ten artykuł dowiesz się jak zmontować panoramę 360 w programie Photoshop.
tekstura na skórze

Jak dodać teksturę na skórze w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Photoshop jest programem, który daje nieograniczone możliwości na polu graficznym. Dzięki niemu można również manipulować wyglądem ludzi, nie tylko zmieniając kolor oczu, czy włosów, ale także dodając fantazyjną teksturę skórze ludzkiej. Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe zdjęcie zmieniając wygląd swojej skóry nie do poznania- ten artykuł jest dla Ciebie!
przerabianie zdjęcia - zombie

Jak przerobić zdjęcie z okazji Halloween - zombie?·

Dekoracje na Halloween
Nie oszukujmy się. Spora część naszego życia toczy się nie w realu, lecz w Internecie. Portale społecznościowe zawładnęły nami na tyle mocno, że wszystko, co robimy, najpierw oznajmiamy znajomym na Facebooku czy NK, a dopiero później wcielamy w życie. Z tego powodu proponuje również Halloween uczcić na swoim facebookowym profilu. W jaki sposób? Przerabiając swoje zdjęcie profilowe. Poniżej najtańszy i najprostszy sposób jak w mgnieniu oka stać się zombie.