Tag: Photoshop tutoriale

Prostowanie zębów w Photoshop

Jak wyprostować zęby w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Jeżeli chcesz pokazać na zdjęciu oszałamiający uśmiech, ale niestety jesteś posiadaczem krzywych zębów, albo masz niechciane szpary między zębami, nie martw się - da się to jakoś naprawić. Podczas gdy mógłbyś wydać grube pieniądze u ortodontów i dentystów, jest także inny, prosty i niedrogi sposób, aby wyprostować Twoje zęby. Mowa tu o Photoshopie.
usuwanie tła w photoshopie

Jak usunąć tło w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Photoshop to zaawansowane narzędzie, które udostępnia nam wiele funkcji, Często okazuje się, że interesuje nas usunięcie zbędnych obiektów ze zdjęć cyfrowych lub tła ze zdjęć. To ostatnie może być szczególnie przydatne przy fotomontażu. Jak zatem usunąć tło w Photoshopie? Przeczytaj poniżej.
przerabianie zdjęcia - zombie

Jak przerobić zdjęcie z okazji Halloween - zombie?·

Dekoracje na Halloween
Nie oszukujmy się. Spora część naszego życia toczy się nie w realu, lecz w Internecie. Portale społecznościowe zawładnęły nami na tyle mocno, że wszystko, co robimy, najpierw oznajmiamy znajomym na Facebooku czy NK, a dopiero później wcielamy w życie. Z tego powodu proponuje również Halloween uczcić na swoim facebookowym profilu. W jaki sposób? Przerabiając swoje zdjęcie profilowe. Poniżej najtańszy i najprostszy sposób jak w mgnieniu oka stać się zombie.
Magnesy na lodówkę ze zdjęciami

Jak dopasować zdjęcie do ramki w Photoshopie?

Oprogramowanie Graficzne
Czy podobają ci się takie magnesiki ze zdjęciami na lodówkę? Są przepiękne! Aby je zrobić trzeba mieć kilka dziwnych rzeczy takich jak np. samoprzylepną taśmę magnetyczną czy biały marker ale to wszystko można kupić w Internecie. A jak już raz kupimy to będziemy mogły zrobić tysiące takich ślicznych magnesików i obdarować nimi całą rodzinę i przyjaciół.
Kolory w Photoshopie

Jak uzyskać ładne kolory na zdjęciu?·

Fotografia Artystyczna
Piękne kolory na zdjęciu nie zawsze są wynikiem dobrego aparatu fotograficznego. Często jest to po prostu Photoshop. Poniżej pokażę krok po kroku jak za pomocą Adobe Photoshop Elements uzyskać piękne kolory i rozjaśnić zdjęcie. Dzięki tej prostej metodzie zwykłe szaro-bure zdjęcia będą wyglądały jak z magazynu a i ty na nich będziesz wyglądać znacznie lepiej.
Wygładzanie skóry w Photoshopie

Jak wygładzić skórę w Photoshopie?

Fotografia Artystyczna
Retuszowanie twarzy na zdjęciach jest bardzo prostym zadaniem. W Photoshopie można bez problemu zmienić kolor skóry, wygładzić zmarszczki czy usunąć przebarwienia, blizny i pryszcze. Poniżej przedstawiam instrukcję wygładzania skóry twarzy krok po kroku wraz ze zdjęciami. Dzięki tej prostej metodzie skóra twarzy będzie wyglądać młodo i pięknie.
Photoshop zmarszczki

Jak usunąć zmarszczki w Photoshopie?·

Fotografia Artystyczna
Usuwanie zmarszczek w Photoshopie jest niezwykle proste dzięki narzędziu Pędzel Korygujący (Brush Tool). Poniżej przedstawiam dokładną instrukcję wraz ze zdjęciami. Na zdjęciu obok zdjęcie przed i po retuszu.
Odchudzanie w Photoshopie

Jak odchudzić postać w Photoshopie?·

Fotografia Artystyczna
Odchudzanie postaci w Photoshopie nie jest trudne jednak może być nieco pracochłonne. Podczas pracy należy uważać na zachowanie proporcji ciała jak również na zachowanie proporcji otoczenia, które może się zniekształcić (np wyginanie się prostych linii budynków). Najlepsze do pracy są zdjęcia z naturalnym tłem jak drzewa, łąka czy woda. Poniżej przedstawiam instrukcję odchudzania postaci na zdjęciach krok po kroku wraz ze zdjęciami.
Wybielanie zębów w Photoshopie

Jak wybielić zęby w Photoshopie?

Fotografia Artystyczna
Jeśli na zdjęciu twoje zęby wydają się być żółte to z łatwością je wybielisz za pomocą programu Photoshop. Z poniższą instrukcją wraz ze zdjęciami krok po kroku zrobisz to nawet wówczas jeśli pierwszy raz widzisz Photoshopa na oczy.
Rozjaśnianie oczu w Photoshopie

Jak rozjaśnić oczy w Photoshopie?

Fotografia Artystyczna
Oczy są zwierciadłem duszy. Dlatego jeśli chcemy aby były na zdjęciu wyraźniejsze to musimy je nieco rozjaśnić. Poniżej instrukcja rozjaśniania oczu w Photoshopie krok po kroku: