Tag: Tanie podróże

Podróżowanie

Tanie podróżowanie? Jak to zrobić?

Ogólne przygotowania do podróży
Zima daję Ci w kość? Wakacje nad polskim morzem są może i urokliwe - piękna plaża, dużo jodu, niebieska woda - tylko ta pogoda... loteria! A tak cudownie byłoby pojechać w ciepłe kraje! Nie martwić się o kreski na termometrze czy o niezapowiedziane deszcze! Tak byłoby cudownie! Tylko te ceny! Jak tu zafundować sobie taki wyjazd z całą rodziną lub będąc biednym studentem? Ależ są na to sposoby! Wystarczy, że zrobisz kilka prostych kroków! Wszystko może się odbywać przez Internet!
couchsurfing

Co to jest couchsurfing i jak z niego korzystać?

Ogólne porady
Jeśli chcesz tanio podróżować, a nie wiesz co to jest couchsurfing musisz jak najszybciej uzupełnić informacje o znajomość oferty tego portalu społecznościowego. Couchsurfing to innymi słowy korzystanie z czyjejś kanapy lub udostępnianie komuś swojej. Oczywiście słowo kanapa to symbol goszczenia lub bycia czyimś gościem. Dzięki couchsurfingowi możesz poznać ludzi z całego świata. Ideą portalu nie jest bycie bezpłatnym hotelem. Couchsurfingowcy mają swoją filozofię związaną z międzykulturową wymianą doświadczeń i byciem ambasadorami swoich małych ojczyzn.
Biały pokój

Jak podróżować za niewielkie pieniądze?

Ogólne porady
Coraz więcej osób unika biur podróży, które ostatnimi czasy masowo bankrutują. Podpowiemy jak najlepiej zaplanować wakacje bez korzystania z takich agencji turystycznych.
statua wolności

Jak tanio zwiedzić Nowy Jork (część II)?

Ogólne porady
Kolejny wyjazd do Nowego Jorku, jaki miałam okazję odbyć w ostatnie wakacje, pozwolił mi zebrać wiele nowych spostrzeżeń dotyczących taniego zwiedzania "Miasta, Które Nigdy Nie Zasypia". Chciałabym się nimi z Wami podzielić. Przekonajcie się, że taka wycieczka wcale nie musi przekraczać Waszych finansowych możliwości!