Tag: Programy do obróbki zdjęć

Darmowe programy do obróbki zdjęć

Darmowe programy do obróbki zdjęć·

Oprogramowanie Graficzne
Fascynuje cię grafika komputerowa i obróbka graficzna zdjęć, ale nie możesz zdecydować się na program, na którym warto pracować? Bez obaw. Poniżej przedstawiam najlepsze, darmowe programy do edycji i obróbki zdjęć. Znajdziesz tutaj zarówno programy do ściągnięcia jak i online. Warto przez jakiś czas popracować na kilku z nich i dopiero później zdecydować się na taki, który będzie nam najbardziej odpowiadał.
obróbka zdjęcia w Gimpie

Jakie są programy do obróbki zdjęć?

Oprogramowanie Graficzne
Aparaty z kliszą i czekanie kilka dni na wywołanie zdjęć odeszły już dawno w niepamięć. Właściwie każdy z nas posiada już aparat cyfrowy z dodatkowymi kartami pamięci, co nie wymaga od nas ograniczania liczby robionych zdjęć. Zdjęcia w formie elektronicznej łatwo się przechowuje, a dodatkowo można je później przerobić według własnego uznania.
zdjęcie

Jaki wybrać program do obróbki zdjęć?

Oprogramowanie Graficzne
Chcesz obrabiać zdjęcia? Dziś, w dobie fotografii cyfrowej, każdy potrzebuje programu, który mógłby nam pomóc w takowej obróbce. Jednak jaki program do tego wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele propozycji. Ciężko się zdecydować, gdyż nigdy nie wiadomo co byłoby dla nas najlepsze. Musimy więc rozpatrzyć czego oczekujemy od takiego programu. Podstawowy wyznacznik stanowi pytanie "do czego będę go używał/a?". Inny program powinien wybrać ktoś, kto o obrabianiu zdjęć myśli bardziej poważnie, a inny ktoś, kto po prostu potrzebuje go do domowego użytku. W niniejszym artykule zaprezentujemy kilka możliwości. Zapraszamy!
Programy do obróbki zdjęć

7 aplikacji do obróbki zdjęć

Fotografia amatorska
Jeśli jesteś bloggerem to z pewnością wiesz, że dobre zdjęcia są najważniejszą częścią bloga. Do zrobienia fajnych fotek dobrze jest mieć wysokiej jakości aparat fotograficzny, jednak wystarczy również iPhone lub Android i kilka aplikacji. Za ich pomocą można zmienić najzwyklejsze zdjęcia w coś naprawdę wyjątkowego. Apki pomogą nam w dodaniu tekstu do zdjęć, przycięciu ich na odpowiednią wielkość, dodaniu ramek, podmienieniu tła czy w zmianie jasności i kontrastu. Dzięki poniższym aplikacjom zrobisz to i wiele innych, cudownych rzeczy. Aplikacje te nie są wyłącznie dla bloggerów – może je mieć każdy, kto tylko chce się pochwalić cudownymi zdjęciami.


Podobne porady

darmowe gry na Androida

Najlepsze darmowe gry na Androida·

Android
Wydaje się śmieszne, jak ludzie grają w różne gry po kilka godzin dziennie tylko po to, aby mieć lepszy wynik od pozostałych. Chciałbym zaznaczyć, że ja nigdy nie wydałem ani nie zamierzam wydać nawet złotówki na gry. Oczywiście nie raz mnie kusiło, zwłaszcza kiedy wiedziałem że jakaś gra jest warta swojej ceny. Na szczęście na Android Market można ściągnąć gry, które nie dość że są darmowe to są jeszcze wciągające. Zatem jeśli ci się nudzi lub chcesz się chwilkę rozerwać ściągnij sobie z marketu którąś z poniższych gier - są naprawdę uzależniające i co ważniejsze - darmowe.
Aplikacje na Androida przydatne w podróży

Aplikacje na Androida przydatne w podróży

Planowanie podróży
Wybierasz się w podróż lub jedziesz na narty? Jeśli masz telefon z Androidem to nie zapomnij przed wyjazdem ściągnąć poniższych darmowych aplikacji, które z pewnością przydadzą się w podczas wyjazdu, wakacji czy urlopu.