Tag: Ukrywanie przebarwień

Maskowanie przebarwień

Jak zamaskować przebarwienia?

Makijaż twarzy
Całkowite ukrycie znamion i innych skórnych niedoskonałości za pomocą innowacyjnych makijaży kryjących jest możliwe. Jeżeli posiadasz znamię lub jakąś inną skazę, którą chciałabyś przykryć, użycie ciężkiego podkładu może sprawić, że będzie ona wyglądała nienaturalnie. Zamiast tego, użyj kosmetycznego korektora, który jest łatwiejszy i szybszy w aplikacji i dzięki któremu uzyskasz znacznie lepsze rezultaty. Twoja lokalna apteka na pewno ma w asortymencie wiele marek, oferujących przeróżne podkłady kryjące. Sklepy towarowe posiadają w sprzedaży więcej ekskluzywnych kosmetyków, produkowanych w Europie i Japonii, które oferują korektory znacznie wyższej jakości niż te, które można kupić w aptece. Jest też kilka ogólnopolskich firm, które proponują profesjonalne kosmetyki do makijażu i produkty specjalistyczne.


Podobne porady

korektor pod oczy

Jak używać korektora?

Makijaż twarzy
Używanie korektora jest stosunkowo ładne ale tak jak nanoszenie innych elementów makijażu wymaga nieco wprawy. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących używania korektora.
makijaż twarzy

Jak przygotować twarz do makijażu i odpowiednio zamaskować niedoskonałości?

Makijaż
Każda z nas marzy o wyśmienitym i świeżym wyglądzie, nawet jeśli jest po nie przespanej nocy lub całym dniu pracy. Przygotowanie twarzy do makijażu wymaga cierpliwości, a zakrywanie wszelkich niedoskonałości dokładności. W tym artykule pokażę Wam krok po kroku jak sprawić abyśmy wyglądały młodo, świeżo i idealnie.
folder ściśle tajny

Jak skutecznie ukryć folder w Windows?

System Operacyjny Windows
W życiu bywa różnie. Niektóre sytuacje zmuszają nas do trzymania pewnych rzeczy w tajemnicy. Jest to szczególnie trudne, gdy rzeczy te mają postać cyfrową, a z naszego komputera korzystają inni domownicy lub współlokatorzy. Jak zachować w ukryciu to, czego lepiej nie wywlekać przy obcych na światło dzienne? Ukryć foldery w Windows. Ale nie byle jak! Skutecznie. Tak, by nikt nie przechytrzył nas wybierając opcję „Pokaż ukryte pliki i foldery”.
ukrywanie dysku

Jak ukryć dysk?

System Operacyjny Windows
Szukasz pomysłu na dowcip dla twojego kolegi informatyka? Myślisz, że widział już wszystko i z każdą rzeczą jest sobie w stanie poradzić? Spróbuj ukryć mu dysk. Wyobraź sobie jego minę, gdy otwiera Mój Komputer, a tam pusto.... złodzieje ukradli wszystkie partycje.
nieskazitelna cera

Jak tuszować niedoskonałości skóry?·

Pielęgnacja cery
Nie oszukujmy się. Żadna z nas nie ma idealnej cery. Piegi, przebarwienia, trądzik, popękane naczynka – wszystkie te niedoskonałości szpecą naszą twarz, często nawet spod całkiem grubej warstwy makijażu. Zamiast nakładać kolejną warstwę podkładu, naucz się jak umiejętnie tuszować te niedoskonałości, by cieszyć się piękną, nieskazitelną cerą. Sprawdzone triki profesjonalnych makijażystów znajdziesz poniżej.
naprawa wykładziny

Jak zamaskować dziurę w wykładzinie dywanowej?

Drobne Naprawy Domowe
Wypalona dziura po papierosie szpeci wygląd wykładziny. Na plamy są dostępne są różne środki, możemy je też zrobić sami, lecz wypaloną dziurę należy załatać. Naprawa takiej wykładziny jest prosta i poradzimy sobie z tym sami. Nie potrzebujemy wizyty fachowca. Dowiedz się jak naprawić wykładzinę dywanową.
perfekcyjny makijaż

Profesjonalne triki makijażowe

Kosmetyki dla Pań
Marzysz o pięknym makijażu, ale nie wiesz jak go wykonać? Na wielu stronach i blogach znaleźć można niezliczone porady, jak wykonać profesjonalny makijaż. Wybraliśmy najciekawsze i według nas najbardziej wartościowe triki i dzielimy się nimi w poniższym artykule.