Tag: Sińce pod oczami makijaż

Ukrywanie cieni pod oczami

Jak ukryć cienie pod oczami?

Makijaż oczu
Cienie pod oczami są zmorą wielu kobiet. Niewyspanie, stres, ciężka praca przy komputerze powodują, że wyglądamy jakby ktoś co najmniej podbił nam oczy. Oczywiście oprócz maskowania cieni pod oczami powinnyśmy raczej zacząć od usunięcia przyczyny ich powstawania a mianowicie więcej przebywać na świeżym powietrzu, wysypiać się oraz przyjmować witaminy. Równie dobrym sposobem na cienie pod oczami jest stosowanie różnych maści czy chociażby robienie okładów na oczy z plasterków ogórka czy herbaty. Niestety nie zawsze to pomaga a czasami po prostu nie mamy na to czasu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest ukryć cienie za pomocą korektora. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak to dobrze zrobić.
sposoby na cienie pod oczami

Opuchlizna i cienie pod oczami - domowe sposoby

Pielęgnacja cery
Skóra pod oczami jest delikatna i podatna na powstawanie różnych niedoskonałości. A im jesteśmy starsze, tym jest ich więcej. Cienie pod oczami, opuchnięcia czy zbyt wiotka skóra to problem co drugiej dojrzałej kobiety. Ty również na to narzekasz? Nie martw się, na szczęście są sposoby, aby przywrócić oczom utraconą świeżość. Poznaj kilka z nich!


Podobne porady

cienie pod oczami

Jak zlikwidować cienie pod oczami?

Makijaż oczu
Nieprzespana noc, ciężki dzień w pracy i pod oczami pojawiają się nieestetyczne cienie. Na szczęście wystarczy dobrze dobrany podkład oraz korektor i po oznakach zmęczenia nie zostanie nawet śladu. Poniżej znajdziesz sposób jak skutecznie ukryć cienie pod oczami.
korektor pod oczy

Jak używać korektora pod oczy?

Makijaż
Skóra pod oczami jest podatna na powstawanie ciemnych cieni, zmarszczek i pękających naczynek, zwłaszcza gdy spędzasz dużo czasu przed komputerem lub nie dostarczasz organizmowi wystarczającej ilości snu. Cienie są trudne do usunięcia, ale można je łatwo zatuszować. Potrzebny jest ci korektor pod oczy i wiedza, jak go odpowiednio używać. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w tej poradzie.
Worki pod oczami

Domowe sposoby na worki pod oczami

Pielęgnacja cery
Prawie każda z nas budząc się rano miała podobny problem. Worki, opuchnięcia czy koła pod oczami. Powodów może być wiele, ale pewne jest to, że każda kobieta chce się ich jak najszybciej pozbyć. Aby zaradzić problemowi przede wszystkim należy się dowiedzieć jakie są jego powody. Przeczytaj poniższy artykuł a dowiesz się dlaczego pojawiają się te niechciane przypadłości pod oczami i jak im zaradzić.
nakładanie cieni do powiek

Jak nakładać cienie na powieki?

Makijaż oczu
Żeby perfekcyjnie podkreślić oczy potrzebujesz odpowiedniej maskary i cieni do powiek w trzech odcieniach: jasnym, średnim i ciemnym. Niezbędna jest również odrobina „know-how”, która pozwoli ci nałożyć cienie w najlepszy możliwy sposób. Wiedzę tę zdobędziesz z lektury tej porady. W cienie musisz wyposażyć się sama...
cienie pod oczami porady

Jakie kosmetyki na cienie pod oczami?

Pielęgnacja cery
Są takie ranki, że wolałabyś nie widzieć swego odbicia w lustrze. Skóra pod oczami i same oczy aż nadto dobitnie informują nas o źle przespanej nocy. Jeżeli masz 10 minut, ułóż na powiekach chłodny żelowy okład (maskę), gotowe płatki pod oczy lub torebki zwykłej herbaty wcześniej zaparzone i dobrze schłodzone. A jeśli tego czasu nie masz, sięgnij po odpowiedni kosmetyk.
zmęczone oczy

Sprawdzone sposoby na zmęczone oczy

Makijaż oczu
Obrzęki, sine cienie wokół powiek i kurze łapki, niestety, nie dodają nam uroku... Ale od czego są sprawdzone sposoby! Dzięki nim oczy odzyskają blask i piękno. W sukurs przyjdą ci kostki lodu, sól fizjologiczna czy okłady żelowe. Nie bez znaczenia jest też makijaż oraz… towarzystwo odprężającego zielonego koloru, najlepiej w postaci rośliny. Weź sobie do serca choć niektóre spośród tych rad, a zyskasz spojrzenie bez śladu zmęczenia!