Tag: Płaski brzuch sposoby

Drinki na płaski brzuch

Jak zrobić soki na płaski brzuch

Drinki i Napoje Bezalkoholowe
Świąteczne obżarstwo, wygasła karta członkowskiej na siłownie i kusząca maszyna ze słodyczami w korytarzu w pracy. To tylko trzy wymówki stojące pomiędzy tobą, a płaskim brzuchem o którym marzysz. Oczywiście wiesz, że musisz poczynić zmiany w stylu życia, odżywianiu, aby ujrzeć te kształtne mięśnie brzucha. A czy wiedziałeś, że istniej prostsza droga do wymarzonych mięśni ze stali? Tę parę prostych drinków, pomoże ci spalić zbędny tłuszcz, przyspieszyć metabolizm oraz pomóc oczyścić organizm z toksyn. Na zdrowie!
płaski brzuch

6 napojów na płaski brzuch

Odchudzanie
Jeśli chodzi o diety, wiele kobiet nie bierze pod uwagę napojów jako środków, które mogą im pomóc. Ten ważny element jest niezwykle często pomijany, ale wierzcie mi, że może on wiele zdziałać. Napoje takie jak soki, napoje gazowane, a zwłaszcza koktajle są zwykle pełne cukrów i kalorii przy stosunkowo małej wartości odżywczej. Więc kolejnym razem, kiedy zamówisz w restauracji lub zrobisz sobie coś do picia- niech to będzie jeden z tych smacznych, zdrowych i pożywnych napojów, które rzeczywiście mogą pomóc pozbyć się fałdek na brzuchu.


Podobne porady

sok marchwiowy

Jak robić soki z warzyw i owoców?

Zdrowa Dieta
Warzywa i owoce są produktami sezonowymi. W porach roku ubogich w świeże warzywa i owoce do sporządzania napojów stosuje się przetwory: nektary, przeciery, dżemy, owoce utrwalone jako kompoty, soki oraz owoce i warzywa mrożone. Natomiast latem i jesienią powinno się korzystać wyłącznie z warzyw i owoców surowych, bowiem charakteryzują się one wysoką wartością odżywczą.
tacka na Boże Narodzenie

Jak zrobić świąteczną tackę do podawania napojów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Z pewnością chcesz, aby tegoroczne święta były dla wszystkich wyjątkowe. Zadbaj zatem o odpowiedni nastrój oraz wystrój w twoim domu. Nie chodzi oczywiście tylko o choinkę i inne dekoracje. Zadbaj o to, by świąteczne akcenty pojawiły się także w kuchni i podczas podawania posiłków. Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak zrobić tackę do podawania potraw ze świątecznym motywem.
naszyjnik ze słomek do napojów

Jak zrobić naszyjnik ze słomek do napojów?

Robienie biżuterii
Poznaj słomki do napojów z nieznanej Ci dotąd strony. Zobacz jak w prosty sposób zamienią się one w bardzo elegancki naszyjnik. Wystarczy je pociąć, pomalować i założyć na żyłkę. Słomki zmienią się nie do poznania, a naszyjnik zrobi furorę.
buraki

Jak przygotować soki warzywne?

Soki
Soki z warzyw? Pij na zdrowie! Lekkie, smaczne i bardzo aromatyczne soki (oraz koktajle) ze świeżutkich warzyw są znakomitym źródłem błonnika, niezbędnych witamin oraz minerałów. Mają mało kalorii, wspomagają przemianę materii i są bardzo zdrowe…Warzywnym napojem zastąp jeden lub dwa posiłki w ciągu dnia (np. drugie śniadanie, podwieczorek). Dodaj do niego ulubione przyprawy, np. chili czy imbir i delektuj się smakiem tego pysznego i zdrowego napoju.
soki owocowe

Jakie soki pić, a jakich unikać?

Soki
Do wyboru mamy soki, nektary, napoje gazowane i typu light. Napoje te różnią się od siebie, dlatego warto dowiedzieć się, które z nich są najzdrowsze, a których się wystrzegać. Soki otrzymuje się z całych owoców, zagęszczonych soków owocowych lub przecierów owocowych. Producentowi nie wolno do nich dodawać sztucznych dodatków, takich jak aromaty, barwni czy konserwanty. Jedynym dodatkiem może być sok z cytryny lub z limonek lub zagęszczony sok cytrynowy. Zgodnie z treścią nowej dyrektywy, od dnia 28 października 2013 roku soki nie mogą już zawierać innych cukrów niż cukry naturalnie występujące.
słomka

Nietypowe zastosowania słomek do napojów

Inne projekty i wyroby
Słomki do napojów są nie tylko praktycznym przedmiotem, ale ich różnorodność, wybór kolorów i wzorów sprawia, że stały się również ozdobą naszych drinków i napojów. Czy wiesz jednak, że te proste i niepozorne przedmioty mają o wiele więcej zastosowań? Poznaj je wszystkie, a z pewnością przypadną ci do gustu. Pełną listę znajdziesz poniżej.