Tag: Uda

Szczupłe uda

Jak odchudzić uda?

Pielęgnacja skóry
W zależności od typy figury, kobiety mają zazwyczaj dwa poważne problemy. Panie o figurze typu jabłko walczą w oponką wokół brzucha, natomiast panie z figurą typu gruszka rozpaczają z powodu ud i pośladków. O ile na brzuch jest sporo sposobów i porad, a jego zgubienie jest całkiem realne, o tyle uda są już poważniejszym problemem.


Podobne porady

szczupłe łydki

Jak wyszczuplić łydki?

Ćwiczenia
Jest wiele powodów, dlaczego Twoje łydki nie są tak szczupłe jak łydki innych kobiet. Są to przyczyny uwarunkowane genetycznie, zły sposób chodzenia (przeciążenie łydek) lub po prostu tłuszcz osadza się właśnie w tym miejscu. Jak zatem sprawić, by nasze łydki były szczuplejsze?
chude łydki

Kilka sposobów, aby skutecznie odchudzić łydki

Odchudzanie
Na pewno nie raz czułaś się źle ubierając sukienkę i płaskie buty, które niestety nie dodają nam uroku w porównaniu ze szpilkami. Szpilki oraz buty na obcasie mają to do siebie, że wysmuklają nogi, dzięki temu wyglądają na chudsze i zgrabniejsze. Czasami jednak sytuacja wymaga od nas, że musimy ubrać buty na płaskiej podeszwie. U niektórych kobiet może to powodować dyskomfort i brak pewności siebie wynikający z tego, że ich łydki i kostki są grubsze, niż by chciały. Pewnie większości z was wydaje się, że jedynym sposobem, aby zakryć ten mankament są spodnie. A jednak, istnieje kilka sposobów, które pomogą pozbyć się problemu. Poniżej znajdziesz parę bardzo prostych rozwiązań, które przywrócą ci pewność siebie!

Jak ukryć mankamenty figury? Sposoby na duży brzuch, szerokie uda i masywne łydki

Dla puszystych
Modowe trendy nie wszystkim przypadają do gustu i faktem jest, że nie każdy powinien się do nich stosować. Najważniejsze jest to, by dobrze czuć się we własnej skórze i nosić takie ubrania, które odzwierciedlają naszą osobowość. Warto przy tym stosować się do kilku zasad, dzięki którym ukryjemy mankamenty naszej sylwetki oraz wyeksponujemy jej atuty. Jakie ubrania nosić, by dobrze wyglądać nawet wtedy, gdy mamy spory brzuch, szerokie uda i ramiona lub masywne łydki?