Tag: Makijaż dla zimy

uroda typu zima

Jaki makijaż pasuje do urody typu zima?

Makijaż
Kobieta Zima, jak sama nazwa wskazuje, ma najzimniejszy typ urody. Kobiety o takiej urodzie wydają się zimne, eleganckie i nieprzystępne. Posiadają ciemne włosy od zimnego brązu (szatynki), poprzez brąz, ciemny, zimny kasztan, aż do czarnego. Odcień skóry jest w zimnej tonacji, ale nie koniecznie musi ona mieć kolor porcelany. Zimą są również kobiety o ciemnych włosach i oliwkowej cerze. Oczy Zima może mieć praktycznie w każdym kolorze, od niebieskich, szarych poprzez zielone, aż do brązowych i czarnych. Jeżeli chodzi o o kolorystykę, to Zimie pasują różne barwy, zarówno zimne, jak i ciepłe. Świetnie wygląda w szarym, czarnym, białym i niebieskim, ale pasują jej również czerwień, brąz oraz wszelkiego rodzaju róże.


Podobne porady

modna czapka na zimę 2010/2011

Jak dobrać czapkę? Trendy zima 2010/2011.

Akcesoria
Gdy przychodzi zima, każdy z nas potrzebuje dodatkowej ochrony przed mrozem. Rękawiczki, czapki i szaliki to najlepsza inwestycja w nasze zdrowie. Choć wybranie odpowiedniego zimowego stroju może wydawać się proste, już przy pierwszej wyprawie do sklepu okazuje się, że wcale tak nie jest. Wszyscy bowiem szukamy rzeczy wygodnych i praktycznych, ale jednocześnie takich, w których będzie nam do twarzy.
Wybór odpowiedniej czapki to rzecz nieco skomplikowana. Trzeba wziąć pod uwagę materiał, z którego jest ona wykonana, jej kolor, różne sposoby uzupełnienia jej dodatkami, kształt twojej twarzy, a także styl ubierania się. O tym jak odpowiednio dobrać czapkę, dowiesz się poniżej.
typ urody - jesień

Jaki makijaż pasuje do urody typu jesień?

Makijaż
Jeżeli posiadasz brązowe włosy i oczy, a karnację w ciepłym odcieniu, znaczy to, że jesteś jesienią. To bardzo ciepła karnacja. Kolor włosów jesieni przechodzi od rudego, poprzez kasztanowy, aż do brązów. Odcień karnacji od bladej kości słoniowej, poprzez beżową, aż do brązowej. Jesień często może mieć sporo brązowych piegów. Jej oczy są zazwyczaj w różnych odcieniach brązu, rzadziej ciepło zielone. To dość monotonny typ urody, ale pasuje mu wiele rodzajów ubrań: od żółtych, brązowych, złotawych, pomarańczowych i ceglanych po róże, czerwienie, zielenie, a nawet zimne barwy jak filet, niebieski. Ciężej dobrać jesieni odpowiedni odcień szarości. Średnio może być jej również w czarnym. Z białym różnie to bywa. Lepiej jej w kremowym lub beżowym.
Fryzury 2012

Modne fryzury - zima 2011/2012·

Fryzury
Od luźnych loków i romantycznych upięć do ciasno związanych kucyków i koków - w sezonie zima 2011 / 2012 mamy do wyboru wachlarz modnych możliwości. Bez względu na to czy jesteś frywolną romantyczką czy wymuskaną ascetką - w tym sezonie znajdziesz coś dla siebie.
Modne paznokcie zima 2011 / 2012

Modne paznokcie zima 2011 / 2012·

Trendy w modzie
Bądź na bieżąco i dowiedz się jakie kolory paznokci są modne tej zimy. Nie jest sekretem, że paznokcie kobiety mogą wiele powiedzieć o niej samej. Z tego powodu bardzo ważna jest ich pielęgnacja jak również zadbanie o to, aby były zawsze trendy!

Jak napisać charakterystykę postaci literackiej?

Sprawdziany, Kartkówki, Dyktanda
Nauczyciel znowu zadał charakterystykę postaci, a ty masz z nią problem? Jest on ogromnie wymagający i dbający o szczegóły? Właśnie w tym artykule pomogę Ci napisać świetną charakterystykę i zaskoczyć nauczyciela!
koralowa sukienka

Co pasuje do koralowej sukienki?

Trendy w modzie
Koralowy oraz jego bardziej pomarańczowe lub różowe odcienie to zdecydowany król tego sezonu. Nie bez powodu – w kolorze tym jest dobrze każdemu. Niezależnie od tego czy jesteś blondynką, brunetką czy rudą, czy masz jasną, czy ciemną karnację – w koralowym będzie ci do twarzy. Jednak ponieważ jest to bardzo wyrazisty i jaskrawy kolor, na pierwszy plan wysuwa się odpowiedni dobór dodatków i makijażu. Na co się zdecydować? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.
modne płaszcze jesień zima 2013

Trendy jesień zima 2013 – płaszcze i kurtki·

Trendy w modzie
Dobrze dopasowany płaszcz lub kurtka stanowi kluczową rolę w uzyskaniu zrównoważonej sylwetki i dodaje stylizacji klasy. Jesienią i zimą staje się on najważniejszą częścią naszej garderoby. Jeśli chcesz pozostać modna także w tym sezonie, zapoznaj się z najważniejszymi trendami na jesień i zimę 2013 w kategorii płaszcze oraz kurtki. Jak się za chwilę przekonasz, propozycji jest bardzo wiele.