Tag: Zmiana nazwiska na fb

Facebook - logowanie

Jak zmienić nazwisko na Facebooku?

Facebook
Zmiana danych na Facebooku zdarza się rzadko, ale bywają takie sytuacje, kiedy jest koniecznością. Jeśli więc wstąpiłaś w związek małżeński i chcesz uaktualnić swoje dane na Facebooku lub chcesz zmienić imię na modne od pewnego czasu "mgr ...", podpowiemy ci jak to zrobić.


Podobne porady

Youtube

Jak założyć konto na Youtube?

YouTube
Youtube to otwarty serwis społecznościowy, który umożliwia wszystkim internautom zamieszczanie własnych filmów w Internecie. Konto może zamieścić każdy użytkownik, który ukończył 13 lat.
Kradzież w sieci.

Jak się ustrzec przed kradzieżą danych osobowych w sieci (phishing)?

Oszustwa internetowe
Kradzież haseł i danych osobowych w sieci należą do najczęściej popełnianych cyberprzestępstw. Przesłany na pocztę elektroniczną komunikat o bezzwłocznym uzupełnieniu danych lub zmianie hasła bankowego może być pułapką oszustów. Aby nie dać się nabrać na tego typu metody, należy zachować szczególną ostrożność. Phishing wykorzystywany jest do „łowienia” danych osobowych, informacji oraz wykradania danych z kart kredytowych.
młoda para

Jak zmienić nazwisko po ślubie?

Ślub Cywilny
Ślub jest zazwyczaj bardzo ważnym momentem w życiu każdego człowieka, wiąże się z wieloma zmianami. Są to zmiany osobiste, ale także prawne. Zmienia się nie tylko nasz stan cywilny, który wpisujemy zazwyczaj w różne rubryczki przy okazji wypełniania wielu formularzy, ale również nazwisko.
przechowywanie danych

Jak bezpiecznie przechowywać dane?

Diagnostyka i Usuwanie Błędów
Wiele osób ma na co dzień do czynienia z dużą ilością danych komputerowych. Jedne są mniej ważne, a drugich pod żadnym pozorem nie można utracić. Awaria komputera najczęściej przychodzi niespodziewanie i przynosi nam przykrą niespodziankę- utratę danych. Jak się przed tym uchronić? Dowiesz się czytając ten artykuł.

5 błędów popełnianych przy wyborze imienia dla dziecka

Przygotowanie na przyjście dziecka na świat
Wybór imienia dla swojego dziecka jest bardzo trudny. Chcemy, aby imię było piękne, miało pozytywne znaczenie i aby było unikalne. Często jednak mając dobre zamiary popełniamy błąd. Poniżej przedstawiam kilka najczęstszych błędów popełnianych przez rodziców przy wyborze imienia dla swojej pociechy.
rozwód

Zmiana nazwiska po rozwodzie - jak i kiedy?

Rozwód i Kwestie Prawne
Dla wielu kobiet powrót do nazwiska sprzed zawarcia związku małżeństwa stanowi symboliczne zerwanie wszelkiego związku z poprzednim życiem. Warto wiedzieć że przysługuje nam takie prawo jednak trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Jakich? Temu właśnie poświęcony jest poniższy artykuł.
dysk twardy

Jak odzyskać dane z uszkodzonego dysku?

Napędy i Dyski Twarde
Twój dysk został uszkodzony w najmniej odpowiednim momencie? Jeżeli stworzyłeś kopie wszystkich danych znajdujących się na nim, to możesz spokojnie zająć się wymianą sprzętu. Jeżeli nie zdążyłeś ich skopiować, to zaczyna się problem. Oczywiście możesz zadzwonić do odpowiedniej firmy zajmującej się odzyskiwaniem utraconych danych, ale możesz również spróbować zrobić to samodzielnie. Jeżeli ci się uda, to zaoszczędzisz sporą kwotę, gdyż usługi odzyskiwania danych nie są wcale tanie. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?