Tag: Sos barbecue przepis

Jak zrobić sos barbecue?

Sosy i Dipy
Sos barbecue (sos BBQ) jest sosem do potraw z grilla. Jest wspaniałym dodatkiem do wieprzowiny, wołowiny i kurczaka. Jeśli do tej pory uważałeś, że do potraw z grilla wystarczy zwykły ketchup wypróbuj koniecznie sos barbecue. Zaręczam, że od tej pory będzie stanowił on dla Ciebie podstawę każdego grilla!
Sos kawowy

Jak zrobić kawowy sos barbecue?

Sosy i Dipy
Sos kawowy barbecue ma pyszny, głęboki smak. Świetnie pasuje do wszystkich mięs z grilla w tym do kurczaka, wołowiny i wieprzowiny. Z przepisu otrzymasz 4 porcje sosu.
Jak zrobić domowy sos BBQ

Jak zrobić domowy sos BBQ

Sosy i Dipy
Rozpoczął się sezon grillowy. Jeżeli chcesz zrobić przyjęcie i zaskoczyć wszystkich gości dodatkami, zrób domowy sos BBQ. Jego wykonanie jest niezwykle proste, a smak zachwyci wszystkich. Dokładny przepis na ten wspaniały sos znajdziesz poniżej.


Podobne porady

sos ziołowy do mięsa

Jak przygotować sos ziołowy do mięsa?

Sosy i Dipy
Z pewnością każdy z nas lubi smakołyki z grilla. Posiadają one niepowtarzalny smak i aromat. Zaskocz jednak swoich znajomych i do potraw z grilla zaserwuj także pyszny sos. Jest on łatwy w przygotowaniu, a smakuje wyśmienicie. Poniżej znajdziesz wskazówki jak wykonać sos ziołowy.
rozpalanie grilla

Jak rozpalić grilla?

Potrawy z grilla
Często przygotowując grilla mamy problem z jego rozpaleniem. Sprawia to, że my sami tracimy cierpliwość, a nastrój ten udziela się także gościom. Każdy czeka na pierwszy płomień, by następnie rozżarzył się węgiel, a później rozpoczęło się właściwe grillowanie. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek jak rozpalić grilla. Czynność ta nie sprawi Ci z pewnością już więcej problemu i unikniesz niezręcznych sytuacji.
grillowana ryba

Jak grillować rybę?

Dania rybne
Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego ryba jest zdrowa. Przyrządzona na grillu stanowi pyszny i pełnowartościowy posiłek dla całej rodziny. Jest bardzo łatwa i szybka w przygotowaniu, a co najważniejsze nie wymaga wielu godzin spędzonych w kuchni. Robi się praktycznie sama, dzięki czemu możemy rozkoszować się chwilą. Sekret jej niesamowitego smaku tkwi w doborze aromatycznych ziół. Poniżej przedstawiam przepis na wyśmienitą rybę z grilla, która zachwyci waszych bliskich.
grillowana pierś z kurczaka

Jak zrobić grillowane filety z kurczaka?

Dania z drobiu
Jest ciepły, słoneczny, letni dzień. Jesteś u przyjaciółki na grillu. Jednym z serwowanych mięs jest kurczak. Próbujesz i okazuje się, że jest rewelacyjny. Pytasz, o przepis. Koleżanka Ci go podaje. Teraz scenariusz się powtórzy. Tym razem ktoś przyjdzie do Ciebie i zje takiego kurczaka, że z pewnością poprosi o dokładkę lub przepis. Jak to zrobić? To proste!
sałatka z kurczakiem i sosem barbecue

Jak zrobić sałatkę z kurczakiem i sosem barbecue?

Sałatki
Jaki jest zdrowy i niskokaloryczny substytut grilla? Sałatka z kurczaka z sosem barbecue. Możesz zrobić ją niezależnie od pogody, zjeść niezależnie od diety i poczęstować nią wszystkich, niezależnie od tego czy będą to zapowiedziani goście, czy nie. Przepis zamieszczam poniżej.