Tag: Oglądanie seriali

oglądanie serialu

Jak nie przegapić odcinka ulubionego serialu?

Seriale
Jeśli jesteś namiętnym telewidzem, starającym się nie przegapić żadnego z odcinków twojego ulubionego serialu na pewno trudne są dla ciebie momenty zmiany ramówki, kiedy to stacje telewizyjne zawieszają projekcję lub zmieniają jej godziny. Jeśli jesteś początkującym fanem jakiegoś serialu musisz wdrożyć się w rytm oglądania, co nie zawsze jest łatwe. Wiele obowiązków domowych koliduje z serialem. Są pewne priorytety, trudno zostawić płaczące dziecko tylko dlatego, że właśnie rozpoczyna się nowy odcinek serialu. Jest jednak kilka prostych sposobów na pogodzenie obowiązków i przyjemności z oglądania serialu.


Podobne porady

uzależnienie od telewizji

Jak uniknąć uzależnienia od TV?

Seriale
Telewizja to jedno z największych mediów masowych. Coraz większa rzesza ludzi rezygnuje z takich mediów jak radio, czy prasa właśnie na rzecz telewizji. Nie jest to dobre, ponieważ z tych trzech telewizja jest najgorszym medium, gdyż nie wymusza na widzu samodzielnego myślenia. Jedyne decyzje jakie widz podejmuje to beznamiętne zmienianie kanałów. Nie kształtuje się tutaj kreatywność i wyobraźnia, jak to bywa w przypadku radia i gazet. Ponadto telewizja jest pożeraczem czasu i może uzależniać. Czy warto więc tracić wiele godzin z życia na niepotrzebne programy telewizyjne i seriale? Co zrobić, by nie uzależnić się od telewizji?
szkodliwość oglądania telewizji

Dlaczego oglądanie telewizji źle wpływa na twoje zdrowie?

Leczenie Zaburzeń Psychicznych
Chcesz stać się osobą otyłą, zrujnować swój związek, zmniejszyć swoje szanse na zajście w ciążę – jeśli starasz się o dziecko – i skrócić długość swojego życia? Chwyć za pilota. Naciśnij go i przekonaj się jak oglądanie telewizji, zwłaszcza długotrwałe, może uszkodzić twoje zdrowie i zmniejszyć jakość twojego życia. Nie chodzi jedynie o bierne siedzenie przed szklanym ekranem. Liczy się również to, co oglądamy – od filmów romantycznych, które mają wpływ na nasze życie uczuciowe po reklamy, które zmuszają nas do nadmiernej konsumpcji.