Tag: ćwiczenia na figurę

kobiece kształty

Jak zadbać o figurę?

Utrzymanie Wagi
Po zimie każdy myśli o zrzuceniu paru kilogramów. Jednak w obecnych czasach wiele jest pokus, mało czasu, a wielu z nas brakuje silnej woli. Tymczasem wiosna już na dobre rozkwitła, a do lata niedaleko. Jak zadbać o figurę i wrócić do formy? Czy są na to jakieś dobre, sprawdzone sposoby? Diety cud powodują efekt jojo, a uciążliwe ćwiczenia rozrost niepożądanych mięśni. Jak sprawić, żeby w życiu codziennym, przy permanentnym braku czasu i siedzącym trybie życia, gubić kilogramy? O tym opowiemy w tym artykule!


Podobne porady

3 dziewczyny

8 sposobów, aby wyglądać szczuplej·

Pielęgnacja ciała
Z pewnością wyglądasz świetnie, bez względu na to ile ważysz jednak jutro szykuje się randka a ty chcesz wyglądać szczuplej. Jeśli na odchudzanie się nie masz zbyt wiele czasu to z pomocą przyjdą ci poniższe sztuczki:
figura mumii

Jak zrobić figurę mumii na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Chcesz udekorować dom na Halloween? O zmierzchu nic nie będzie wyglądać bardziej przerażająco, niż (prawie) naturalnej wielkości mumie. Możesz wykonać je w kwadrans, dysponując wystawowymi manekinami lub poświęcić trochę więcej czasu i pracy, oszczędzając jednak spore środki finansowe. Instrukcję krok po kroku znajdziesz poniżej.
zombie na halloween

Jak zrobić figurę zombie na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Szukasz zarazem strasznej i śmiesznej dekoracji halloweenowej? Może przypadnie ci do gustu wykonana z desek i bandaży figura mumii-zombie, która pod osłoną nocy wyłania się z twojego ogródka. Wykonanie takiej figury zajmie ci trochę czasu, ale efekt wart jest starań. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.
typy hormonalne

Jak hormony wpływają na figurę i zdrowie? 4 typy hormonalne

Choroby Endokrynologiczne
Istnieje związek między czterema głównymi typami sylwetki, a hormonami w naszym organizmie. Zaburzenia w funkcjonowaniu organów i gruczołów odpowiedzialnych za wytwarzanie tych hormonów mogą prowadzić do wykształcenia się różnych typów sylwetki, różniących się między sobą głównie rozmieszczeniem nagromadzonych na skutek nieodpowiedniej równowagi hormonalnej wody i tłuszczu. Ma to znaczenie nie tylko estetyczne. Dysproporcje sylwetki mogą wskazywać na leżące u ich podstaw problemy zdrowotne. Poprawa funkcjonowania odpowiednich gruczołów lub organów wewnętrznych pozwala przywrócić właściwą przemianę materii i przyczynia się do powrotu do normalnej sylwetki.
smukła sylwetka

Jak przygotować ciało do lata?

Zabiegi na ciało
“Do lata, do lata, do lata piechotą będę szła…” śpiewała kiedyś Beata Kozidrak z zespołem Bajm. I ty też już możesz sobie zacząć podśpiewywać tę piosenkę, w końcu już prawie wakacje… A nim lato zapuka do naszych drzwi, przygotuj na nie swoje ciało i spraw, by było nieco smuklejsze. Wystarczy peeling i maseczka, a jeśli zależy ci na bardziej spektakularnych efektach, wybierz specjalne kosmetyki wspomagające wyszczuplanie i przeciwdziałające wiotczeniu skóry.