Tag: Witraże

obrazek - witraż

Jak zrobić witraż - obrazek?

Prezenty na Dzień Matki
Chciałabyś zrobić obrazek witraż, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak wykonać niepowtarzalny prezent na dzień matki i nie tylko.


Podobne porady

szkieletor

Jak zrobić obrazek szkieletora?

Dekoracje na Halloween
Poniższy szkieletor jest bardzo łatwy do wykonania, dlatego może on być ciekawym zajęciem dla twoich dzieci w deszczowe popołudnie, a jednocześnie będzie wspaniałą dekoracją na Halloween.
wiosenny obrazek z filcu

Jak zrobić wiosenny obrazek z filcu?

Projekty dla dzieci
Wiosna za oknami, dlaczegóż więc nie zaprosić jej do środka. Możesz to zrobić w prosty, acz cudny sposób. Jaki to sposób? Wiosenny obrazek 3D. Tak, to nie żart. Wykorzystaj motyw wiosennych tulipanów i powieś je na swojej ścianie. Instrukcja jak to zrobić poniżej.

Jak zrobić wyjątkowy obrazek na płycie CD?·

Inne projekty i wyroby
Czy W Twoim domu również zalegają stare, niepotrzebne płyty CD i DVD? Jeżeli tak, nie wyrzucaj ich. Stare płyty mają mnóstwo możliwości. Można je przetworzyć i zamienić w coś niezwykłego, na przykład w śliczne, mieniące się w świetle obrazki. Spójrz tylko jak łatwo je wykonać.

Jak zrobić obrazek z wielkanocnym króliczkiem?

Dekoracje Wielkanocne
Ten obrazek z wielkanocnym króliczkiem bardzo ładnie będzie się prezentować w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Jest on bardzo prosty i szybki w wykonaniu - nawet przez najmłodszych.
obrazek z choinką

Jak zrobić dekorację bożonarodzeniową - obrazek z choinką?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Święta to czas, który powinniśmy spędzać z rodziną. Atmosferę Bożego Narodzenia można stworzyć już na długo przed tym, nim na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. Okazją ku temu jest własnoręczne przygotowywanie ozdób bożonarodzeniowych. Projektem, który idealnie nadaje się do zaangażowania w niego najmłodszych, jest pokazany na zdjęciu obok obrazek z choinką. Żeby go zrobić wystarczy zaledwie jedna wizyta w pasmanterii...
choinka z pomponów

Jak zrobić obrazek świąteczny - choinka z pomponów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Chcesz umilić sobie oczekiwanie na Boże Narodzenie? Poświęć trochę czasu i zrób uroczy obrazek z kolorową choinką. Możesz go powiesić na ścianie w salonie lub pokoju twojej pociechy albo postawić na półce. Każde dziecko będzie zachwycone! A i tobie dzięki temu udzieli się z pewnością świąteczny klimat. I nim się obejrzysz nadejdzie dzień,w którym ubierzecie prawdziwą choinkę.
obrazek wielkanocny z pisanką z guzików

Jak zrobić obrazek wielkanocny z pisanką z guzików?

Dekoracje Wielkanocne
Szukasz prostego i taniego sposobu na wielkanocny wystrój domu? Obrazek z pisanką doskonale spełni to zadanie. Garść guzików, trochę kleju, kawałek kanwy i ramka – to cały koszt wykonania tego projektu. Instrukcję krok po kroku ze wszystkimi istotnymi wskazówkami znajdziesz w dalszej części porady. Być może pomysł spodoba ci się tak bardzo, że wykonasz cały zestaw wielkanocnych obrazków.