Tag: Prace dla dzieci

długopisy - kwiatki na dzień Matki

Jak zrobić stojak na długopisy w kształcie doniczki na Dzień Matki?

Prezenty na Dzień Matki
To jest wspaniała propozycja, na wykonanie dekoracyjnego stojaka na długopisy i ołówki. Gliniana doniczka z długopisami zakończonymi kwiatami będzie ślicznym prezentem na Dzień Matki. Poniżej znajdziesz instrukcję jak go wykonać.
obraz na sztalugach

Jak zrobić obraz na sztalugach? (projekt dla dzieci)

Prezenty na Dzień Matki
W bardzo prosty sposób możesz wykonać mini sztalugi, na których postawisz obraz. Doskonałe zadanie dla przedszkolaków, które chcą zrobić coś niezwykłego na Dzień Matki lub Dzień Ojca. Poniżej znajdziesz instrukcję jak się do tego zabrać.
Gotowy zajączek na kijku.

Jak zrobić zajączka na patyczku?

Zajęcia z Dziećmi w Przedszkolu
To dobry pomysł na zajęcie plastyczne z dziećmi w przedszkolu. Rozwija wyobraźnię i sprawność manualną. Oprócz tego wykonane zajączki mogą posłużyć jako ozdoba klasy, bo są kolorowe i mogą stać na przykład w doniczce. Efekt pracy zadowala dziecko i nauczyciela, polecam serdecznie.


Podobne porady

Jak zamontować obraz płyty?

Oprogramowanie Typu Open Source
Obraz płyty można między innymi wykorzystywać, aby oszczędzać oryginalny nośnik, ułatwiają wyminę plików za pomocą internetu. Obraz płyty jest idealną kopią swojego oryginalnego nośnika najczęściej zapisany w postaci jednego pliku, można go przechowywać na dysku twardym i montować w wirtualnym napędzie. Wirtualny napęd tworzony jest przez specjalny program i mimo, że pliki znajdują się na dysku, to komputer myśli, że płyta znajduje się w napędzie optycznym. Obraz płyty zamontowany w wirtualnym napędzie zachowuje taką samą funkcjonalność jak fizyczny nośnik, dlatego w łatwy sposób można stworzyć kopie zapasowe ulubionych gier, czy filmów i uruchamiać je z dysku twardego. Istnieje wiele programów służących do tworzenia wirtualnych napędów, a jednym z najpopularniejszych jest DAEMON Tools. Program jest darmowy i obsługuje wszystkie najpopularniejsze pliki obrazów. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak zamontować obraz płyty w wirtualnym napędzie za pomocą programu DAEMON Tools.
Mapy - prezent dla podróżnika

Jak zrobić obraz mapę?·

Sztuka i akcesoria
Jeśli kochasz podróże to jest to projekt dla ciebie. Możesz wyciąć z mapy swoje ulubione miejsca na świecie, lub te, które zwiedziłeś z ukochaną osobą, oprawić je w ramki i powiesić na ścianie. Pamiętaj, aby po każdej podróży dodawać kolejny obrazek do swojej kolekcji.
Patera z doniczki

Jak zrobić paterę z doniczki?·

Meble do Ogrodu
Taką paterę można w prosty sposób zrobić z małej, glinianej doniczki oraz dużej podstawki. Jeśli pomalujesz paterę specjalnymi farbami do ceramiki lub porcelany wówczas możesz na niej podawać jedzenie - w tym torty, ciasta i owoce.
organizer na długopisy - zrób to sam

Jak zrobić organizer na długopisy?

Wyroby z papieru
Ten organizer jest idealny do przechowywania długopisów, flamastrów i ołówków, ale również drutów do robótek ręcznych, szydełek, pędzli do malowania, pędzli do makijażu, kredek do oczu i brwi itp. Możesz go zrobić w prosty sposób z puszki np. po owocach w syropie oraz papieru ozdobnego np. do scrapbookingu.
oryginalne doniczki

Jak zrobić doniczki z filiżanek?

Donice i Skrzynki
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo często spotykam się z tym, że w prezencie, czy to rodzinie, czy znajomym, ofiarowuje się różnego rodzaju kubki czy filiżanki. Niekiedy są to komplety, innym razem pojedyncze egzemplarze. I choć kolejne filiżanki zawsze mogą się przydać, a od przybytku głowa nie boli, to jednak w końcu nie wiemy co z nimi robić. Może się też okazać tak, że mieliśmy swój ulubiony zestaw, ale został zdekompletowany. I tak stoją, kurzą się i tylko zajmują miejsce… A co powiecie na to, by takie naczynia przerobić na oryginalne doniczki. Będą one w sam raz do uprawiania niewielkich gabarytowo roślin.