Tag: Porady babuni uroda

piękna cera

Domowe sposoby na piękny wygląd

Pielęgnacja cery
Przekazywane z pokolenia na pokolenie sposoby naszych babć na dbanie o swoją urodę powoli powracają do łask. Efekty możemy dziś oglądać na naszych babciach, które niejednokrotnie mają piękniejszą cerę, niż niejedna młoda kobieta. Jest to niezbity dowód na to, że jednak wiedziały one co robić, by cieszyć się pięknym wyglądem. Warto więc zastosować się chociaż do niektórych rad.
Naturalne piękno

Jak wyglądać naturalnie i pięknie?·

Zabiegi na twarz
Coraz więcej kobiet przekonuje się o szkodliwym działaniu chemii, która zawarta jest w większości kosmetyków. W dzisiejszych czasach promuje się wśród kobiet trend bycia naturalnie piękną. Naturalny kolor włosów, kobiece ubrania no i oczywiście naturalny wygląd twarzy. Aby poczuć tą naturalność naprawdę musisz zastosować równie naturalne metody. Oto kilka przykładów, które sprawią, że będziesz wyglądała pięknie i naturalnie każdego dnia.

Triki kucharskie dla nie zawsze perfekcyjnej pani domu

Techniki gotowania
Marzysz o tym, by zostać perfekcyjną panią domu, ale coś cały czas staje ci na drodze? Przesolona zupa, przypalony ryż, nieatrakcyjnie pachnące czosnkiem ręce? Jest na to sposób. A nawet 12 sposobów, które poznasz poniżej.
Naturalna piękność

5 najgorszych porad dotyczących urody

Pielęgnacja skóry
Czy kiedykolwiek przeglądałaś stare magazyny dla dziewczyn i zdałaś sobie sprawę z tego, że to co czytasz jest największą głupotą? Najgorsze jest to, że niektóre z porad są nadal przekazywane dalej a wiele osób w nie wierzy i się do nich stosuje.