Tag: Wyrób świec

świece żelowe - zrób to sam

Jak zrobić świece żelowe?·

Świeczki i Świeczniki
Masz własny pomysł na świece? Możesz je wykonać szybko i prosto w swoim domu. Wystarczy dobrać odpowiednie elementy ozdobne, które zatopisz w żelu, by nadać świecom oryginalny wygląd. Poniżej znajdziesz przepis krok po kroku jak wykonać świece żelowe domowym sposobem.
świeczka - martini

Jak zrobić świecę w kształcie drinka?

Świeczki i Świeczniki
Szykujesz przyjęcie dla znajomych i nie wiesz jak możesz udekorować stół. Oto prosty sposób na dekorację, która z pewnością zachwyci każdego gościa. Oryginalne świece - drinki podkreślą elegancki charakter przyjęcia. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak je wykonać.

Jak zrobić świecę - mrożona herbata?

Świeczki i Świeczniki
Bez względu na to czy na zewnątrz świeci słońce i jest upał czy pada śnieg życie wydaje się być piękniejsze gdy obok mamy szklankę z mrożoną herbatą - szczególnie jeśli jest to świeca która wygląda jak herbata z kostkami lodu.
świece żelowe - kieliszek z szampanem

Jak zrobić świece w kształcie kieliszka z szampanem?

Świeczki i Świeczniki
Świece w kształcie szampana są piękne i wbrew pozorom ich wykonanie jest bardzo proste. Nie bój się, jeśli nigdy wcześniej nie pracowałaś z żelem parafinowym. Jest on znacznie łatwiejszy w użyciu niż zwykły wosk, łatwo się później czyści, czas palenia jest dłuższy, a jego nadmiar może być ponownie wykorzystany. Świece z żelu są łatwe do wykonania, nawet dla tych, którzy będą robić je po raz pierwszy. Jedyną trudność może sprawić wyeliminowanie pęcherzyków powietrza. Jednakże podczas robienia świec w kształcie szampana, chcemy mieć jak najwięcej bąbelków. Problem więc rozwiązany! Świece te będą stanowiły doskonałą dekorację na Nowy Rok.