Tag: Fontanna ogrodowa jak zrobić

Fontanna ogrodowa

Jak zrobić małą fontannę?·

Posągi, Figury i Fontanny
Ta malutka fontanna z serii "zrób to sam", jest stosunkowo mało kosztowna, a dodatkowo jest drobna i łatwo można ją przenosić z miejsca na miejsce. Pięknie zaprezentuje się w twoim przydomowym ogródku i stworzy niesamowitą, wręcz magiczną atmosferę. W towarzystwie kwiatów i krzewów sprawi, że twój ogród nabierze charakteru. Wbrew pozorom nie jest skomplikowana w wykonaniu. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w jej zrobieniu.


Podobne porady

oczko wodne

Jak tanio zrobić oczko wodne?

Posągi, Figury i Fontanny
Marzy ci się oczko wodne? Zbiorniki wodne są doskonałym uzupełnieniem ogrodów jednak ich wybudowanie łączy się z dość poważnym wydatkiem. Poniżej znajdziesz prosty sposób na zrobienie oczka wodnego z dmuchanego basenu.
wodospad w ogrodzie

Jak zrobić wodospad w ogrodzie skalnym?

Posągi, Figury i Fontanny
Szczególną atrakcją może stać się mały wodospad w ogródku skalnym. Tworząc go należy pamiętać, że w takim właśnie miejscu tworzy się zupełnie inny mikroklimat. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak urządzić skalny ogródek z wodospadem.
ogród wodny

Jak pielęgnować ogród wodny?

Posągi, Figury i Fontanny
Nie jest dużą sztuka stworzyć ładny ogródek wodny, prawdziwym wyzwaniem jest jego pielęgnacja utrzymanie go długo w niezmienionym stanie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak, na co dzień dbać o ogródek wodny.
mała łazienka

Jak powiększyć małą łazienkę?

Planowanie aranżacji wnętrz
Wiele osób, zwłaszcza mieszkających w blokach ma małe łazienki. Niestety nie da się ich fizycznie powiększyć, ale można sprawić, że będą wydawały się być większe niż są w rzeczywistości. Poniżej znajdziesz kilka porad co zrobić, aby twoja mała łazienka wydawała się być optycznie większa.
Oczko wodne

Jak zrobić małe oczko wodne?·

Posągi, Figury i Fontanny
Brakuje Ci miejsca na oczko wodne w ziemi? Bez obaw. Nadal istnieje szansa na Twoją własną przystań wodną, tworząc miniaturę w skrzyni. Pięknie prezentuje się zarówno na tarasie, jak i na ogrodzie. Bez wątpienia zachwyci niejedną osobę i będzie doskonała ozdobą twojego podwórka. Wykonanie takiego oczka wodnego wbrew pozorom nie jest bardzo skomplikowane, a efekt jest niesamowity, dlatego warto poświęcić oczku odrobinę czasu. Poniżej znajdziesz tutorial, który krok po kroku pomoże ci zrobić śliczne oczko wodne w skrzyni.
Stara figurka ogrodowa

Jak postarzyć figurkę ogrodową?

Posągi, Figury i Fontanny
Po co czekać wieczność na pojawienie się na Twoich figurkach ogrodowych, drogo wyglądającej patyny, skoro możesz własnoręcznie uzyskać taki efekt, w znaczne szybszy sposób?
fontanna na Halloween

Jak zrobić fontannę na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Halloween tuż tuż, zatem zamień swój ogród w siedlisko zła! Fontanna pełna pająków, węży i innych przerażających stworzeń doskonale zaprezentuje się na twoim halloweenowym przyjęciu. Wbrew pozorom nie jest trudna w wykonaniu, a efekt końcowy z pewnością zachwyci nie tylko ciebie. Świetna dekoracja, która wyróżni twoje podwórko i przyciągnie wzrok innych. Sprawdź jak łatwo możesz ją wykonać. Oto instrukcja dzięki, której dowiesz się jak krok po kroku zrobić taką fontannę.