Tag: Poradnik dla nastolatków

Mężczyzna w łóżku

Jak rozpoznać czy twój były jest nadal w Tobie zakochany?

Zauroczenie

Czy twój były facet wciąż do ciebie coś czuje? Ty znasz swoje uczucia, ale ciężko czasem ocenić czy twój były partner nadal darzy Cię czymś więcej niż miłym wspomnieniem. Ułatwię ci to i przedstawię 8 sygnałów świadczących o tym, że dalej grzejesz miejsce w jego sercu.

Trzymanie się za ręce

Jak spodobać się chłopakowi?

Poradnik Randkowy
Pierwsza randka potrafi być naprawdę przerażająca. Najpierw zastanawiasz się, dokąd cię chłopak zabierze, później, w co masz się ubrać. Standardowo stwierdzasz, że ciuchy, które posiadasz nie nadają się na takie spotkanie. Cały czas nerwówka. Doszło do spotkania, które wydawało być się naprawdę udane. I znów się zaczyna ten nerwowy proces. Zadzwoni czy nie zadzwoni, spodobałam mu się czy nie, a może nie powinnam tego mówić? Najwyższy czas z tym skończyć i postawić na działanie, aby uniknąć tylu stresów. Mam kilka sposobów jak spodobać się facetowi. Dzięki nim nabierzesz pewności siebie i nie będziesz się tyle denerwowała.
Mężczyzna oglądający się za kobietą

Jak znaleźć chłopaka w 7 dni?

Randki online
Bycie w związku jest o wiele ciekawsze od samotnie spędzanych wieczorów i braku osoby, do której można by się było przytulić. Nie myśl sobie, że miłość sama przyjdzie i zapuka do twoich drzwi. Więc zamiast siedzieć i czekać na wymarzonego księcia z bajki weź sprawy w swoje ręce. Mam dla ciebie kilka propozycji, które pomogą ci znaleźć chłopaka w trybie ekspresowym.
Kobieta

Jak sprawić aby chłopak był szczęśliwy?·

Nowy Związek
Czasami kobieta musi zaznać wiele związków zanim pozna tego jedynego. Ważnym aspektem każdego związku jest uszczęśliwianie siebie nawzajem. Jeśli chcesz sprawić, aby i Twój mężczyzna czuł się przy Tobie szczęśliwy, poniższe wskazówki powinny Ci w tym pomóc.
Mężczyźni

10 złotych zasad, aby zdobyć kobietę

Poradnik Randkowy
Samotność potrafi być dokuczliwa szczególnie, kiedy doskwiera nam przez długi czas. Każdy z nas chce mieć kogoś z kim może dzielić swoje troski i radości. Chcesz poznać kobietę swoich marzeń, ale nie wiesz w jaki sposób ją zdobyć? Sztuka uwodzenia wymaga od nas pomysłowości i odpowiednich umiejętności. Jeśli będziesz kierował się naszymi zasadami na pewno zainteresujesz sobą niejedną kobietę. Poznaj dziesięć złotych zasad, które pomogą ci zdobyć kobietę, o której śnisz.
Miłość

Jak znaleźć chłopaka?·

Zauroczenie
Czujesz się jakbyś była singlem od zawsze? Podczas gdy niektóre kobiety uwielbiają bycie singielkami, inne nie są w stanie żyć bez mężczyzny u boku. Myślę, że zarówno jedno jak i drugie może mieć swoje zalety. Jednak jesteśmy tak stworzeni, aby łączyć się w pary i zakładać rodzinę. Jeżeli nie chcesz dłużej być samotna i marzy ci się fajny chłopak, przeczytaj kilka moich porad jak go znaleźć.
Pierwsza randka

Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce?·

Poradnik Randkowy
Pierwsze spotkanie z nowym chłopakiem może być naprawdę stresujące. Zastanawiasz się, w co się ubrać, boisz się, że palniesz jakąś gafę nie wiesz czy będzie się chciał jeszcze z tobą spotkać. Przestań obgryzać paznokcie z nerwów tylko przeczytaj ten artykuł. Przygotowałam dla ciebie kilka porad, które pozwolą przebrnąć ci na pierwszej randce w świetnym stylu.
Randka

Jak tanio zorganizować świetną randkę?

Poradnik Randkowy
Zorganizowanie randki może okazać się bardzo kosztowne. To znaczy, nowe ubrania i nieskończona ilość drinków - pozostaje nam wszystko dodać, a następnie masz wynik jak za przygotowanie prywatki na kilka osób. S przecież żadne z randkowiczów nie okaże się skąpcem i chcąc, nie chcąc, zapłaci. Istnieje kilka pomysłów, które nie kosztują bardzo dużo, czy w ogóle nie kosztują, a są zapewne bardziej interesujące niż typowy posiłek czy oglądanie filmu. Jeżeli szukasz oszczędności i zabawy to poniższe pomysły z pewnością cię zainteresują!
Taniec o zachodzie słońca

Jak być romantycznym mężczyzną?

Poradnik Randkowy
Kto potrzebuje wyjątkowego dnia, jakim są Walentynki, aby okazywać swoją miłość? Romantyzm jest zawsze w umyśle prawdziwego romantyka. I nie, to nie musi oznaczać wydania fortuny na szampana i czekoladki! Dlaczego nie spróbować bycia romantycznym, dając portfelowi odpocząć i sprawić, że twoja partnerka omdleje z wrażenia? Oto dziesięć wskazówek, dzięki którym dowiesz się jak być romantycznym.
Chłopak z dziewczyną

Co zrobić żeby dziewczyna cię zauważyła?

Znalezienie Tej Jedynej
Zanim przeczytasz ten tekst chciałabym Cię prosić, abyś nigdy nie był na tyle zdesperowany by zaimponować dziewczynie i nie zrobił czegoś głupiego. Baw się, skupiaj na szkole, uprawiaj różne sporty i ucz się nowych rzeczy. Staraj się już jako nastolatek budować swoją karierę. Miłość nie jest czymś co powinno cały czas zaprzątać twoją głowę. Jednak chcąc, nie chcąc będziesz się zakochiwać w różnych dziewczynach i aby je poderwać, będziesz musiał na początku sprawić, aby w ogóle zauważyły twoje istnienie. Jak to zrobić?