Tag: Walka z cellulitem

cellulitis

Jak pozbyć się cellulitu?

Pielęgnacja skóry
Cellulit (pomarańczowa skórka) powstaje na skutek nierównomiernego rozłożenia się tkanki tłuszczowej tuż pod powierzchnią skóry. Występuje on głównie u kobiet, gdyż jego powstawaniu sprzyja praca damskiego układu hormonalnego. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak zwalczyć cellulit.
cellulite

Jak zredukować cellulit?

Pielęgnacja skóry
Nie ma szybkiego sposobu na pozbycie się cellulitu. Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, by zmniejszyć i poprawić wygląd skórki pomarańczowej, która pojawiła się na twoim ciele. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.
masaż antycellulitowy

Jak zrobić masaż na cellulit?

Masaże
Cellulit jest w dzisiejszych czasach tak powszechny, że można by go uznać za chorobę cywilizacyjną naszych czasów. Wiele kobiet codziennie zadaje sobie pytanie, co robić, żeby pozbyć się cellulitu. Stosują różnego rodzaju kosmetyki, które - mimo wysokiej ceny - rzadko kiedy przynoszą spodziewane rezultaty. Okazuje się, że cellulit można zredukować w prostszy i zdecydowanie tańszy sposób: masażem! Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się, jak taki masaż wykonać.
masaż antycellulitowy

Jak zrobić masaż antycellulitowy?

Zabiegi na ciało
Zapytaj jakiegokolwiek lekarza, a każdy powie Ci, że nie ma takiej rzeczy jak cellulit. Ale zapytaj kobiety, a 90% z nich będzie w stanie pokazać Ci na własnych ciałach cellulit, zwłaszcza na udach, pośladkach i brzuchu. Cellulit (inaczej skórka pomarańczowa) to słowo, którego używają firmy kosmetyczne, aby określić zagłębienia i guzki, które pojawiają się tuz pod skórą. Są one widoczne gołym okiem. Do niedawna cellulit był 'zarezerwowany' tylko dla kobiet. Jednak coraz częściej pojawia się on również u mężczyzn. U mężczyzn jest on jednak dużo mniej widoczny, ponieważ guzki nie znajdują się tuż pod powierzchnią skóry, ale w głębszych jej partiach. Wszystkie firmy kosmetyczne oferują i wciąż opracowują nowe preparaty antycellulitowe. Każdy z nich ma zapewnić optymalne rezultaty. Również gabinety kosmetyczne mają w swojej ofercie zabiegi zwalczające cellulit. Są one mniej lub bardziej skuteczne, w zależności od stopnia zaawansowania cellulitu. Dobrym sposobem walki ze skórka pomarańczową są masaże. Masaż poprawia krążenie krwi, a ruchy rąk i pocieranie o skórę wytwarzają ciepło, które rozbija komórki tłuszczowe. Ważne, aby ruchy te były energiczne i pozostawiały uczucie mrowienia i lekko zaróżowioną skórę. Jak zatem wykonać dobry i skuteczny masaż antycellulitowy? Oto sprawdzona metoda.
nogi bez cellulitu

Jak szybko pozbyć się cellulitu?

Pielęgnacja skóry
Cellulit to zmora niejednej z nas. Zbliża się lato, a Ty wstydzisz się wyjść na plażę, założyć krótkie spodenki czy kostium kąpielowy? Nie martw się, istnieje wiele sposobów na pozbycie się skórki pomarańczowej. A jeśli nawet nie uda Ci się jej pozbyć to przynajmniej zmniejszysz znacznie jego widoczność szybko i w naturalny sposób. Jak tego dokonać? Sprawdź.
cellulit na udach

Jak usunąć cellulit z ud?

Zabiegi na ciało
Istnieje wiele rodzajów walki ze skórką pomarańczową, czyli z cellulitem. Nie wszystkie sposoby są jednak dostępne dla każdej z nas. Spowodowane jest to różnymi problemami skórnymi, uczuleniami na niektóre preparaty, bądź ich składniki, chorobami, ograniczeniami finansowymi i wieloma innymi czynnikami. Mimo tych wszystkich ograniczeń istnieją sposoby walki z cellulitem, które możemy zastosować zaciszu własnego domu. Podpowiadamy, jak tego dokonać.
Skórka pomarańczowa, cellulit

Jak zrobić masaż antycellulitowy bańką chińską?

Zabiegi na ciało
Problem z cellulitem dotyka coraz większej liczby kobiet. Jeśli i Ty cierpisz na tę przypadłość, czytaj dalej a dowiesz się jak skutecznie się jej pozbyć. Metoda, którą chcę opisać to masaż bańką chińską. Jest rewelacyjna w walce z cellulitem, daje świetne efekty. Coraz częściej stosuje się ją w SPA oraz w salonach masażu. Podpowiem Ci, jak taki masaż wykonać samemu lub z pomocą przyjaciółki bądź kogoś z rodziny. To na prawdę działa!
Walka z cellulitem

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?

Zabiegi na twarz
Cellulit jest zmorą większości kobiet - zarówno tych tęższych jak i chudych. Zbliża się lato a my widzimy na swoim ciele dziesiątki podskórnych grudek tłuszczu i zastanawiamy się, jak można się ich pozbyć. Niestety walka z cellulitem nie trwa jeden dzień i nie jest prosta. Poniżej przedstawiam sposoby na cellulit.
Cellulit

Jak się pozbyć cellulitu?

Zabiegi na ciało
Cellulit to wyglądająca jak serek wiejski rzecz na naszych udach, a czasem na innych częściach naszego ciała. Badania z Harvardu pokazują, że na Cellulit cierpi 90% kobiet. Niektóre z nich obwiniają za to uwarunkowania genetyczne, inne oskarżają złe ćwiczenia i źle dobraną dietę. Jest jednak nadzieja! Poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia cellulit można zredukować! Pomyślmy o tym jako o zmianie życia. Potrzebujemy zmiany naszych nawyków żywieniowych na dobre. Odpowiednie kremy i nowe metody postępowania pomogą w pozbyciu się cellulitu. Nie marnuj jednak swoich pieniędzy - dużo tańsze rozwiązanie to picie dużej ilości wody i stałe nawadnianie skóry. Zacznijmy! Poniżej 10 sposobów na zredukowanie cellulitu w naturalny sposób!
skóra bez cellulitu

Jak zwalczyć cellulit?

Pielęgnacja skóry
Walka z cellulitem weszła już do stałego kanonu wiosennych zabiegów pielęgnacyjnych. Widzi go u siebie każda kobieta, a mężczyźni dowiedzieli się o jego istnieniu z reklam telewizyjnych. Wokół pomarańczowej skórki narosły już całe tony śmiesznych, czasem absurdalnych przekonań, a każdy producent kosmetyków zdaje się mieć w swojej ofercie jedyny skuteczny produkt do walki z tą przypadłością.