Tag: Jak zrobić półkę na ścianę

Jak zrobić półkę dekoracyjną z puszek

Jak zrobić półkę dekoracyjną z puszek?

Materiały i elementy dekoracyjne
Półka z puszek? Czemu nie! Dzięki odrobinie fantazji wszystko jest możliwe. Zbieraj puszki po kukurydzy, groszku, farbach, itd. Szkoda ich wyrzucać skoro mogą się przydać. Pamiętaj o tym. Półkę z puszek z powodzeniem możesz postawić w kuchni czy salonie. Doda wnętrzu nowoczesności.

Jak zrobić półkę ozdobną?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli chcesz w łatwy sposób dodać odrobinę koloru twoim ścianom, a nie możesz ich przemalować, zrób ozdobne półki. Wykorzystując pudełka i kawałek kolorowej tapety możesz odmienić swoje mieszkanie i nadać mu nowy niepowtarzalny wygląd.


Podobne porady

wisząca półka na ścianę

Jak zrobić wiszącą półkę na ścianę?

Półki i Regały
Chyba każdy potrzebuje różnych półek i półeczek na różne rzeczy w domu. Ciągle dokupujemy różne rzeczy i nie mamy ich gdzie trzymać. A dodatkowa półka jest plusem. Zwłaszcza jeśli w bardzo prosty sposób można ją zrobić samemu. Wszystko jest wtedy poukładane i nie pląta się po kątach. Zobaczcie jak w prosty sposób można zagospodarować wolny kawałek ściany i mieć miejsce na klamoty.
półka z drucianą dekoracją

Jak ozdobić półkę?

Półki i Regały
Z poniższego artykułu dowiecie się jak w prosty sposób ozdobić półkę na ścianie. A może przyozdobicie sobie też coś innego? Kreatywność jest kluczem do sukcesu! Zatem, do dzieła.
ozdobne pudełka z puszek

Jak zrobić ozdobne pudełka z puszek po słodyczach?

Pakowanie Prezentów
Często zostają nam puszki po ciastkach lub cukierkach, czy nawet kawie albo herbacie. Żal je wyrzucać, bo mogą się przecież przydać do przechowywania wielu rzeczy. Ale przecież nie musisz przechowywać naszyjników w pudełku w świąteczne gwiazdki czy z logiem jakiejś firmy. Możesz je ładnie okleić papierem ozdobnym, aby efektownie prezentowały się stojąc w pokoju na półce.
Półka w kształcie plastra miodu

Jak zrobić półkę w kształcie plastra miodu?·

Sztuka i akcesoria
Zrobienie takiej półki jest dość skomplikowane ze względu na potrzebne narzędzia. Jednak dla chcącego nic trudnego. Narzędzia można pożyczyć i w prosty sposób wykonać piękne półki do zawieszenia na ścianie w kształcie plastra miodu.
półeczka na kosmetyki

Jak zrobić półeczkę na kosmetyki?

Budowanie modeli
Ta urocza półeczka na samotne drobiazgi powstała z pokrywy skrzyni na wino. Jest bardzo funkcjonalna i pięknie prezentuje się na ścianie. Każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki, które zawsze chce mieć pod ręką. A raka półeczka doskonale sprawdza się w takich przypadkach. Jej wykonanie nie jest bardzo skomplikowane, ani czasochłonne. Zapoznaj się z instrukcją, która pomoże ci stworzyć niebanalną półeczkę na twoje skarby.
walkie talkie z puszek

Jak zrobić telefon z puszek i sznurka?

Ręcznie robione zabawki
Osoby, których dzieciństwo przypadło na lata dziewięćdziesiąte lub wcześniej na bank pamiętają telefony zrobione z metalowych puszek lub plastikowych kubków i kawałka sznurka. To była dopiero zabawa! A może warto przypomnieć ją młodszemu pokoleniu? Bo przecież na komórkach, tabletach i konsolach do gier świat się nie kończy. A starsi mogą choć przez chwilę znów poczuć się dziećmi. Jesteście zainteresowani? Mam nadzieję, że tak!