Tag: Jak zrobić bransoletkę

Jak zrobić bransoletkę z materiału

Jak zrobić bransoletkę z materiału?·

Robienie biżuterii
Kolorowe, a przede wszystkim kwiatowe wzory są teraz bardzo modne. Nosimy je na koszulkach, spódnicach, legginsach, torebkach... czemu więc nie nosić ich i na biżuterii? Bransoletka w kwiaty wygląda cudnie, a dodatkowo ożywi każdy strój.
pleciona bransoletka z rzemyka

Jak zrobić plecioną bransoletkę z rzemyków?

Robienie biżuterii
Plecione bransoletki święcą tryumfy. Każdy chce taką mieć. Mam propozycję dla miłośników nie tyle plecionych bransoletek czy ogólnie pojętej plecionej biżuterii, co rzemyków. Zrób sobie fajną, modną bransoletkę. Świetny pomysł też na prezent dla koleżanek.
bransoletka z zamka

Jak zrobić bransoletkę z zamka?

Akcesoria
Zamienić zamek na bransoletkę? Nic trudnego. Chwila moment i masz fajną, inną niż wszystkie bransoletkę. Możesz z nią pójść praktycznie wszędzie. Możesz też dołączyć do niej elementy jak do bransoletek charms. Wtedy będzie wyglądać jeszcze fajniej. Jak ją zrobić, dowiesz się poniżej.
bransoletka z podkładek pod śrubki

Jak zrobić bransoletkę z podkładek pod śruby?

Robienie biżuterii
Tego typu bransoletki, czy w ogóle biżuteria stają się coraz modniejsze. Możesz je zrobić sobie sama po prostu zaglądając do garażu taty czy męża. Znajdziesz w nim na pewno podkładki, a i jakaś wstążeczka w domu na pewno się też znajdzie. Zobacz sama jakie to proste.
bransoletka z wstążki i koralików

Jak zrobić bransoletkę z wstążki i koralików?

Robienie biżuterii
Bransoletka z wstążeczki i koralików jest bardzo modna. Zwłaszcza handmade. Bardzo szybko ją zrobisz, a olśnisz wszystkich. Każda koleżanka zabierze się do roboty by zrobić własną lub zostaniesz zasypana prośbami o wykonanie podobnej dla kogoś.
bransoletka z zamka i koronki

Jak zrobić bransoletkę z zamka i koronki?

Robienie biżuterii
Bransoletki uwielbiane są przez wiele kobiet. Im oryginalniejsza i niepowtarzalna bransoletka, tym lepiej. Każda w końcu chce wyglądać i czuć się wyjątkowo. Tą wyjątkowość gwarantuje biżuteria wykonana ręcznie, co więcej samodzielnie. Nikt nie będzie miał identycznej. Spróbuj zrobić piękną, niepowtarzalną bransoletkę z zamka i koronki. Zaskocz wszystkich i uraduj siebie. To również świetny pomysł na prezent.
bransoletka z muliny

Jak zrobić plecioną bransoletkę z muliny?

Robienie biżuterii
Na pewno widziałaś kiedyś na rękach różnych ludzi bransoletki zaplatane z muliny i zastanawiałaś się, jak tego dokonać. Wydawało Ci się to bardzo trudne. Podczas gdy tak naprawdę nie ma w tym żadnej wielkiej filozofii. Aby się o tym przekonać musisz przeczytać poniższy instruktaż. Taką bransoletkę możesz mieć w kilka chwil.
bransoletka z nakrętkami na śrubki

Jak zrobić plecioną bransoletkę z nakrętkami na śrubki?

Robienie biżuterii
Nakrętki przydadzą się nie tylko naszym mężczyznom w naprawianiu czy konstruowaniu różnych rzeczy. Okazuje się, że nakrętki przydadzą się również kobietom, ale już w zupełnie innych celach. Bransoletka z nakrętkami na śrubki? Czemu nie! Wypróbuj czegoś nowego. Postaw na oryginalność.
bransoletka z koralikami i z modeliny

Jak zrobić plecioną bransoletkę z koralikami z modeliny?

Robienie biżuterii
Każda z nas chce wyglądać pięknie i oryginalnie. Wyróżniać się tłumu. Można taki efekt uzyskać poprzez odpowiednią fryzurę czy ubrania. Ale można również zwrócić na siebie uwagę biżuterią. Tak właśnie. Zrób sobie własną bransoletkę od podstaw. Zacznij od zrobienia koralików. Wszystkie potrzebne informacje i instruktaż poniżej.
bransoletka z plastikowej butelki i materiału

Jak zrobić bransoletkę z plastikowej butelki i materiału?

Robienie biżuterii
Jeśli masz ochotę na dodanie do swojej kolekcji biżuterii coś nowego wcale nie musisz w tym celu udać się do sklepu. Możesz zrobić sobie bransoletkę z materiałów, które na pewno znajdziesz w swoim domu. Pijesz wodę? Na pewno będziesz mieć plastikową butelkę. Jakiś materiał ze starej koszulki też się na pewno znajdzie. A więc do roboty.