Tag: łamliwe paznokcie

Co paznokcie mówią o Twoim zdrowiu?

Jak zdiagnozować stan zdrowia na podstawie płytki paznokcia?·

Manicure i Pedicure
Wygląd płytki paznokcia jest ważny dla każdego z nas. Dbamy o to, by były lśniące, gładkie, robimy manicure, jednak nie zawsze wyglądają tak, jak byśmy tego chcieli. Martwimy się wówczas głównie ze względów estetycznych, jednak wygląd płytki paznokcia sygnalizuje nam także kłopoty ze zdrowiem. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak rozpoznać zmiany na paznokciach, które świadczą o kłopotach ze zdrowiem.
mocne paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie?

Manicure i Pedicure
Wiele z nas narzeka na słabe, łamliwe lub rozdwajające się paznokcie. Są jednak sposoby, aby nasze paznokcie były zdrowe i mocne. Jak to zrobić? Przeczytaj.
Lakiery do paznokci

Jak przedłużyć trwałość lakieru do paznokci?

Pielęgnacja ciała
Na pewno znasz ten ból – pięknie pomalowane paznokcie już następnego dnia tracą blask, lakier ściera się na końcach lub odpryskuje, a po efekcie twojej pracy nie ma już śladu. Oto kilka prostych wskazówek, jak dłużej cieszyć się pięknym manicure.
pielęgnacja paznokci

Jak pielęgnować paznokcie, żeby były mocne?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Podobnie piękne i zadbane powinny być przede wszystkim paznokcie paznokcie. Osłabione są bardzo podatne na uszkodzenia. Jak je zatem wzmocnić i pielęgnować?
piłowanie paznokci

Jak wzmocnić paznokcie domowymi sposobami?

Manicure i Pedicure
Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się obgryzać paznokcie. Miały okropny kształt, a nawet po zaprzestaniu gryzienia były tak słabe i kruche, że wyglądały po prostu źle, to była tylko kwestia czasu żeby wrócić do tego okropnego nałogu. Dla każdego, kto cierpi z powodu słabych paznokci i innych z nimi związanych powodów mam siedem sposobów, które mają na celu ich wzmocnienie.
Manicure

Sposoby na łamliwe paznokcie

Manicure i Pedicure
Problem łamliwych paznokci spędza sen z powiek wielu kobietom. Bardzo często kruszą się w najmniej oczekiwanym momencie przysparzając nam nie lada kłopotu. Bardzo często za łamliwość płytki odpowiada niewłaściwa pielęgnacja, zła dieta oraz niedobór składników odżywczych w organizmie. Niewiele kobiet wie, że również zmywacze i lakiery są odpowiedzialne za ich osłabienie. Jeśli ten problem dotknął również ciebie poznaj nasze domowe sposoby, które wzmocnią twoje paznokcie.
łamliwe paznokcie

Jak wzmocnić łamliwe paznokcie?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Problem słabych parkoci dotyczy większości kobiet. Kruche, połamane i rozdwojone paznokcie nie wyglądają estetycznie, a przecież dłonie to nasza wizytówka (również w pracy wiele osób zwraca uwagę na dłonie). Niedoskonałości możemy zwalczyć, stosując się do kilku prostych zasad, które przedstawiamy poniżej.
zdrowe paznokcie

Jak wzmocnić paznokcie domowym sposobem?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Masz problemy z paznokciami? Są łamliwe, rozdwajają się i nie wyglądają estetycznie. Nie możesz nawet otworzyć puszki z colą, bo paznokieć może się złamać. Na szczęście jest coś, co świetnie wzmocni Twoje paznokcie. Żelatyna. Tak, zwykła żelatyna potrafi zdziałać cuda. Przekonaj się sama. To tani i szybki domowy sposób na piękne i mocne paznokcie.

Jak zrobić domową maseczkę na zniszczone paznokcie?

Pielęgnacja ciała
Problem z paznokciami dotyczy naprawdę wielu osób. Paznokcie często łamią się, rozdwajają, są matowe i nie wyglądają zbyt dobrze. Zamiast chować je pod grubą warstwą lakieru zadbajmy o ich odpowiednią pielęgnację. Jak cieszyć się naturalnymi i długimi paznokciami? Jedną z metod, aby osiągnąć taki cel jest zastosowanie specjalnej maseczki.

Jak zrobić maseczkę na paznokcie z oliwy i cytryny?

Pielęgnacja ciała
Ten pomysł na pielęgnację paznokci przekazała mi moja ciocia gdy miałam duże problemy z łamliwością i rozdwajaniem paznokci. Ta metoda jest dziecinnie prosta, ale skuteczna!