Tag: Mus z białą czekoladą

mus z białej czekolady

Jak zrobić mus z białej czekolady?

Desery Owocowe
Mus czekoladowy jest prawdziwą frajdą dla naszego podniebienia. Ale czy robiłaś kiedyś mus z białej czekolady? Ma zupełnie inny smak niż ten z czekolady mlecznej czy gorzkiej. Jego dodatkowym atutem jest to, że możesz tym smakiem dodatkowo manipulować i zmieniać go w zależności od dodatków. Gorąco polecam.


Podobne porady

Makijaż na Halloween - Biała Dama

Jak zrobić makijaż Białej Damy?

Przebrania na Halloween
Mianem Białej Damy zwykle określa się duchy kobiet straszące w starych zamkach i ich ruinach. O białych damach istnieje wiele różnych legend i opowieści, zaś niektóre z nich można zobaczyć po zapadnięciu zmroku w zamku w Łańcucie, Krasiczynie, Czorsztynie, Darłowie, Dobrzechowie czy na zamku Grodno. Jeśli więc nie wiesz jeszcze za co się przebrać na Halloween proponuję właśnie Białą Damę. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak wykonać odpowiedni makijaż.
Żółte plamy z potu

Jak usunąć żółte plamy z białej bluzki?

Usuwanie plam

Po wybielaniu ubrań wybielaczem, możesz zaobserwować żółte plamy na materiale. Te żółte plamy powstały ponieważ prawdopodobnie dodane zostało za dużo wybielacza lub ubrania były namaczane w nim zbyt długo. Przyczyną żółtych plam na ubraniach może być również pot. Jeśli zauważysz plamę na ubraniu nie susz jej w suszarce. Suszenie na ciepło może spowodować, że plama będzie trwalsza i cięższa w usunięciu. Są jednak środki które mogą pomóc w usuwaniu takich plam i nie jest to wybielacz. Jeśli jednak próba usunięcia żółtej plamy nie powiedzie się, będziesz musiała użyć odplamiacza.

Precle w czekoladzie

Jak zrobić precle w białej czekoladzie?

Przepisy Bożonarodzeniowe
Poniżej przedstawiam prosty sposób na zrobienie pysznych słodkich przekąsek. Możesz je dać swojemu nauczycielowi lub sąsiadom w prezencie bożonarodzeniowym lub zatrzymać je dla swoich gości.
Biała herbata

Właściwości zdrowotne białej herbaty

Herbata
O białej herbacie wiemy stosunkowo niewiele, jest ona mniej popularna od tych czarnych czy zielonych herbat. Przeczytaj artykuł a dowiesz się dlaczego warto pić białą herbatę, jak wpływa to na nasz organizm i jak prawidłowo ją parzyć.
maseczka z glinki

Jak przygotować maseczkę z glinki białej?

Maseczki Domowe
Zabiegane, zaabsorbowane pracą i obowiązkami domowymi, nie mamy tyle czasu na dbanie o siebie jak kiedyś. Wtedy to regularnie nakładałyśmy na twarz wszelkiego rodzaju maseczki i eksperymentowałyśmy z przepisami na nie. Teraz, jeśli już znajdziemy chwilę, by zatroszczyć się o swoje ciało, raczej sięgamy po gotowe kosmetyki. A przecież wykonanie niektórych może nam zająć raptem kilka minut. Maseczka z glinki białej doskonale oczyści skórę, a jednocześnie nie podrażni jej. A zrobimy ją w trymiga, wystarczy jedynie zmieszać glinkę w proszku z wodą.
likier z białej czekolady

Jak zrobić likier z białej czekolady?

Likiery
Likier i czekolada. Babskie połączenie? Gwarantuję ci, że ten trunek przypadnie do gustu także męskiej części twojej rodziny i przyjaciół. Likier z białej czekolady to niebo w gębie. Aksamitny, wyrazisty, słodki, ale nie zamulający. I oczywiście idealnie kremowy. Nie odmówisz go sobie chyba? Zobacz jak łatwo go zrobić.

Jak zrobić kolorowy mus z białej czekolady?

Budynie i Puddingi
Jeżeli nie masz pomysłu na smaczny deser, zrób pyszny mus z białej czekolady. Kto nie lubi czekolady? Delikatny balans słodyczy i smaku białej czekolady zachwyci nie tylko podniebienia, ale także zauroczy wyglądem. Kolorowe ombre zaciekawi każdego, a ty nie musisz poświęcać dużo czasu na niesamowity deser.